بلندترین برج ماژولار جهان در شهر نیویورک افتتاح شد

بلندترین برج ماژولار جهان در شهر نیویورک افتتاح شد

بلندترین برج ماژولار جهان در شهر نیویورک افتتاح شد

برج آپارتمانی ۳۲ طبقه و ۱۰۹ متری خیابان Dean منطقه بروکلین شهر نیویورک، که مدعی است بلندترین برج ماژولار و لوکس دنیا شناخته می شود، هفته گذشته رسماً افتتاح شد.

این ساختمان جالب و شیک، از ۹۳۰ ماژول منحصر به فرد و متفاوت ساخته شده که همگی در محیطی خارج از پروژه طراحی گردیده اند.

فوندانیسون و بنای پایه و طبقه نخست این آپارتمان بلند، به صورت یکپارچه و با استانداردهای معمولی ساخته شده است، اما از طبقه دوم به بالا، همگی ماژول محور بوده و فقط کفی های چوبی و پارکت بین طبقات از قبل جایگذاری شده اند.

shop-architects-461-dean-15-w600

مهندسین این سازه معتقدند چنین رویکردی بسیار کاربردی و مقرون به صرفه بوده و چه از نظر زمانی و چه از نظر اقتصادی، هزینه های ساخت و ساز آپارتمان را کاهش می دهد.

این سازه توسط تیم مهندسین طراح شرکت SHoP ساخته شده و ماژول های باکیفیت و گوناگونی برای درج در واحدهای آپارتمانی آن ارائه می نماید.

shop-architects-461-dean-19-w600

برج مورد بحث دارای ۱۶۶ واحد مسکونی یک خوابه، ۴۸ واحد مسکونی دو خوابه و ۱۴۹ استودیو اداری است و از مزایایی مانند نگهبان و سیستم نظارت ۲۴ ساعته، باشگاه ورزشی، سالن آسمان-نگر، اتاق کنسول های بازی ویدیویی و اتاق سرگرمی کودکان برخوردار است.

گفتنی است هزینه اجاره استودیوهای این آپارتمان، ۲۴۵۰ دلار در ماه، اتاق های یک خوابه ۳۱۲۵ دلار در ماه و اتاق های دو خوابه ۴۷۵۰ دلار در ماه در نظر گرفته شده است.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل