همه چیز درباره آیفون 12

مشکل باتری آیفون 6s گسترده تر از تصور اولیه اپل است

چند هفته قبل مطلع شدید که باتری تعدادی از آیفون 6s های اپل دچار مشکل شده و در نتیجه آن این دستگاه ها با شارژ کمتر از ۳۰ درصد به طور ناگهانی خاموش می شوند. شرکت مذکور در واکنش به این مشکل فراخوانی را برای بازگردانی و جایگزینی رایگان دستگاه های معیوب اعلام کرد، اما به نظر می رسد تعداد آیفون هایی که می بایست تعویض شوند پیش از برآوردهای اولیه شرکت کالیفرنیایی بوده است.

قبل از این اعلام شده بود که موبایل های مشکل دار تنها در میان آیفون 6s هایی یافت می شوند که در خلال ماه های سپتامبر و اکتبر سال ۲۰۱۵ به تولید رسیده اند، اما به تازگی اپل به مشتریان خود در کشور چین اعلام کرده که امکان دارد باتری های معیوب در آیفون هایی با تاریخ ساخت متفاوت نیز یافت شوند.

البته هر خاموش شدن ناگهانی دستگاه به معنی ایراد در باتری آن نیست. گاهی فشار پردازشی بیش از حد، یا گرما و سرمای زیاد هم می تواند عامل چنین خاموشی هایی باشند تا به سخت افزار گران قیمت موبایل شما آسیبی وارد نشود.

آگهی استخدام

شرکت اپل قصد دارد به زودی یک به روز رسانی جدید را برای سیستم عامل iOS عرضه نماید، تا از این طریق اطلاعات لازم در اختیار کاربران قرار گیرد. ضمن این که ممکن است آپدیت مذکور راهکاری را نیز جهت حل مشکلات به وجود آمده برای باتری ها در خود داشته باشد.

همه دارندگان آیفون 6s اپل می توانند با مراجعه به این لینک و وارد کردن سریال دستگاه خود، از سلامت یا عدم سلامت باتری موبایلشان آگاه شوند، گرچه در کشور ما امکان تعویض رایگان گجت های معیوب با نسخه سالم وجود ندارد.

آگهی استخدام

ویجیاتو

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟