ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

انتشار آپدیتی برای سرفس پرو 4 که عملکرد کورتانا را بهبود می بخشد

سرفس پرو 4 مایکروسافت، بدون شک یکی از بهترین دستگاه های ساخته شده از سوی این کمپانی به شمار می رود و با وجود قیمت نسبتاً گران خود، از محبوبیت بسیاری برخوردار است. حالا مایکروسافت ...

شایان ضیایی
نوشته شده توسط شایان ضیایی | ۲۲ آذر ۱۳۹۵ | ۱۴:۴۵

سرفس پرو 4 مایکروسافت، بدون شک یکی از بهترین دستگاه های ساخته شده از سوی این کمپانی به شمار می رود و با وجود قیمت نسبتاً گران خود، از محبوبیت بسیاری برخوردار است. حالا مایکروسافت آپدیت نرم افزاری جدیدی برای سرفس پرو 4 منتشر کرده که گرچه چندان عظیم نیست و قابلیت های زیادی با خود به همراه نمی آورد، اما باعث بهبود عملکرد کورتانا خواهد شد.

همانطور که احتمالاً از پیش می دانید، کورتانا دستیار دیجیتالی انحصاری مایکروسافت است که قابلیت هایی مشابه سیری در دستگاه های اپل را با خود به ارمغان می آورد. به گفته مایکروسافت، به روزرسانی جدید، علاوه بر ثبات بخشی به کورتانا، پشتیبانی از درایور صدای Realtek را نیز به سرفس پرو 4 می افزاید.

در نهایت گفتنی است که آپدیت جدید، ثبات سیستم را نیز افزایش می دهد و سبب می شود برخی از ایرادات فاحش آن برطرف گردد. در هر صورت، این اولین باری طی 4 ماه گذشته است که سرفس پرو 4 از به روزرسانی نرم افزاری بهره مند شده و می توان امیدوار بود که این مهم در آینده نزدیک با جدیت بیشتری دنبال شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی