کاربران از مشکل اسپیکر در موبایل های پیکسل خبر می دهند [تماشا کنید]

کاربران از مشکل اسپیکر در موبایل های پیکسل خبر می دهند [تماشا کنید]

اخیراً جمعی از کاربران وب سایت های مختلفی مانند ردیت و یوتیوب از مشکل اساسی اسپیکرهای موبایل های جدید پیکسل و پیکسل اکس ال گوگل خبر می دهند.

گفته می شود برخی از مدل های این موبایل در سه مرحله پایانی میزان صدا به شدت دچار مشکل شده و اصوات ناهنجار و گوش خراشی تولید می نمایند که عملاً لذت گوش فرادادن به موسیقی را از بین برده و حتی شنیدن صدای تماس و نوتیفیکیشن ها را نیز به امری آزاردهنده تبدیل می کند.

در این بین یکی از کاربران ردیت که پیش از این صاحب موبایل نکسوس ۶ بوده و سه عدد تلفن هوشمند پیکسل را برای خود و اعضای خانواده اش خریداری کرده، با انتشار ویدیویی مفصلاً نشان می دهد که هر سه مدل مذکور از مشکل اساسی اسپیکر رنج می برند.

googlepixel-15

اما لازم به توجه است که این مسئله تنها گریبان گیر این کاربر نبوده و تاکنون نزدیک به ۲۰۰ نفر دیگر در انجمن های اینترنتی مدعی شده اند که اسپیکر گوگل پیکسل در پخش صداهای بلند دچار مشکل شده و نویز عجیبی منتشر می سازند.

اگرچه این رقم در قیاس با تعداد موبایل های فروش رفته ناچیز به نظر می رسد، اما در هر صورت ایراد مهمی است که احتمالاً به سخت افزار دستگاه مرتبط شده و گوگل می بایست اقدامات لازم برای رفع آن یا جایگزینی کلی آن را انجام دهد.

کمپانی ساکن مانتن ویو تاکنون واکنشی نسبت به اظهارات مورد بحث نشان نداده و در سوی مقابل کاربران از سایر صاحبان پیکسل می خواهند که حتماً اسپیکر موبایل خود را امتحان کرده و در صورت مواجهه با مشکل مذکور، مراتب را به سمع توسعه دهندگان گوگل برسانند.

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato