ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

سامسونگ و سرمایه گذاری 1 میلیارد دلاری در شاخه هوش مصنوعی

جدیدترین خبرهایی که از سوی منابع کره ای منتشر شده نشان می دهد سامسونگ در نظر دارد بودجه عظیم و جداگانه ای را برای فعالیت بیشتر در زمینه هوش مصنوعی و خریداری استارتاپ های مرتبط ...

جدیدترین خبرهایی که از سوی منابع کره ای منتشر شده نشان می دهد سامسونگ در نظر دارد بودجه عظیم و جداگانه ای را برای فعالیت بیشتر در زمینه هوش مصنوعی و خریداری استارتاپ های مرتبط صرف کند.

گفته می شود در حال حاضر کمپانی سامسونگ الکترونیکس تصمیم گرفته 1 میلیارد دلار برای این منظور کنار بگذارد و علاوه بر این هزینه هایی نیز در شاخه تحقیق و توسعه هوش مصنوعی صرف نماید.

همانطور که می دانید کره ای ها از مدت ها پیش بستر فعالیت های خود در این زمینه را گسترش داده اند و تا اینجای کار یکی دو استارتاپ از جمله Viv Labs که به نحوی به عنوان خالق دستیار صوتی Siri شناخته می شود را خریداری کرده است.

از طرفی در مورد دستیار صوتی گلکسی اس 8 سامسونگ موسوم به بیکسبی نیز اطلاع داریم؛ طوری که به مرور زمان انواع نام های تجاری مرتبط به بیکسبی در حال ثبت شدن هستند و به نظر می رسد این فناوری محصور به پرچمداران کره ای نخواهد ماند.

علاوه بر این شواهد اخیر از احتمال توسعه دستیار هوشمند خانگی مخصوص سامسونگ و رقابت با آمازون اکو و گوگل هوم حکایت دارند؛ پتنتی که روز گذشته مشاهده شد شمایل رباتی کوچک و جالب توجه را نمایش داد.

شاید به خواندن این خبرها علاقمند باشید:

 

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی