ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

نرم افزار و اپلیکیشن

پیام رسان LINE با پشتیبانی از تصاویر 360 درجه به روز رسانی شد

با وجود پلتفرم های اجتماعی همچون فیسبوک و یوتوب، بارگذاری و دسترسی به تصاویر و ویدیوهای 360 درجه دیگر کار چندان سختی نیست. اما اگر بخواهید آن ها را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ...

امین بیگ‌زاده
نوشته شده توسط امین بیگ‌زاده | ۴ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۴:۱۵

با وجود پلتفرم های اجتماعی همچون فیسبوک و یوتوب، بارگذاری و دسترسی به تصاویر و ویدیوهای 360 درجه دیگر کار چندان سختی نیست. اما اگر بخواهید آن ها را با دوستان تان به اشتراک بگذارید چطور؟ احتمالا باید لینک تماشا را برایشان بفرستید.

اگر از کاربران پیام رسان LINE هستید، دیگر نیازی به انجام این کار نخواهید داشت. ژاپنی ها ساعاتی پیش با به روز رسانی این اپلیکیشن پشتیبانی از تصاویر 360 درجه را به آن اضافه کرده اند.

از این پس می توانید در لاین تصاویر 360 درجه را مستقیما به مخاطب مد نظرتان بفرستید، و وی هم می تواند بدون نیاز به خروج از اپلیکیشن به تماشای آن پرداخته و آزادانه در محیطش حرکت کند.

مطمئنا بهترین تجربه از تماشای تصاویر 360 درجه را وقتی خواهید داشت که از هدست های VR استفاده کنید، در غیر این صورت با یک تصویر معمولی مواجه می شوید. البته تماشای تصاویر بدون هدست هم لطف خاص خودش را دارد.

اما پشتیبانی از تصاویر 360 درجه تنها قابلیت جدید لاین نیست. از دیگر تغییرات لاین در این نسخه می توان به امکان اشاره به نام های کاربری در گروه ها، ارسال فایل با فرمت های گوناگون و ارتقای کیفیت ویدیوهای ارسالی در محیط پیام رسان اشاره کرد. این به روز رسانی فعلا برای اندرویدی ها منتشر شده و به زودی برای iOS نیز منتشر می شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی