ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

گوگل ایراد بلوتوث موبایل های پیکسل را برطرف کرد

ابتدای آخرین ماه سال گذشته مرحله جدیدی از زنجیره مشکلات و باگ های موبایل های گوگل پیکسل مجدداً سروصدای اعتراضات کاربران را بلند کرد؛ ایرادی نرم افزاری که موجب خاموش شدن خودکار بلوتوث شده بود. ...

حسین آدینه
نوشته شده توسط حسین آدینه | ۶ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۱:۳۰

ابتدای آخرین ماه سال گذشته مرحله جدیدی از زنجیره مشکلات و باگ های موبایل های گوگل پیکسل مجدداً سروصدای اعتراضات کاربران را بلند کرد؛ ایرادی نرم افزاری که موجب خاموش شدن خودکار بلوتوث شده بود.

بعد از گسترش اعتراضات مردم در انجمن های اینترنتی و صفحه پشتیبانی گوگل، کمپانی توسعه دهنده رسماً ایراد مورد بحث را پذیرفت و علتِ آن را نیز مشکلی نرم افزاری دانست.

حالا کمپانی گوگل رسماً تایید کرده است که مشکل بلوتوث موبایل های پیکسل و پیکسل اکس ال به طور کامل برطرف شده و البته خبری هم از یک آپدیت OTA نخواهد بود.

چراکه این مسئله با اعمال به روز رسانی سروری و در واقع با انجام تغییراتی در پلتفرم Google Play Services هر دیوایس در پس زمینه مرتفع گردیده است و در حال حاضر می بایست بلوتوث موبایل های کاربران بدون مشکل و به درستی کار کنند.

گفتنی است گوگل پیکسل و پیکسل اکس ال، نخستین تلفن های هوشمندی هستند که با برند اختصاصی خود گوگل روانه بازار شدند، اما به مرور زمان پدیدار شدن ایرادهای مختلف به آنها لطمه وارد کردند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی