ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

راه اندازی جستجوی استوری در اسنپ چت؛ قابلیتی که فیسبوک هنوز از آن کپی برداری نکرده است

بعد از کپی برداری بی رحمانه فیسبوک و اینستاگرام از قابلیت های اسنپ چت، سازندگان این اپلیکیشن تصمیم گرفته اند تا با اضافه کردن قابلیتی جدید از رقیب قدرتمند خود پیشی بگیرند: امکان جستجو در ...

بعد از کپی برداری بی رحمانه فیسبوک و اینستاگرام از قابلیت های اسنپ چت، سازندگان این اپلیکیشن تصمیم گرفته اند تا با اضافه کردن قابلیتی جدید از رقیب قدرتمند خود پیشی بگیرند: امکان جستجو در استوری ها.

از این پس کاربران اسنپ چت می توانند با جستجوی موقعیت های جغرافیایی، رویدادها و کلیدواژه های خاص اسنپ های دیگر کاربران را مشاهده کنند. به عنوان مثال با جستجوی یک کنسرت می توانید اسنپ هایی که از آنجا گرفته شده را ببینید، یا با جستجوی واژه puppies تمام استوری های عمومی کاربران اسنپ چت در مورد توله سگ ها را مشاهده نمایید.

در مورد حریم خصوصی استوری ها جای هیچ گونه نگرانی نیست، اسنپ های شما در حالت پیش فرض برای جستجوکنندگان قابل دسترسی نیستند بلکه باید برای دیده شدن در نتایج جستجو در بخش Our Story اپلیکیشن قرار داده شوند.

اسنپ چت از زمانی که فیسبوک (اگر بخواهیم محترمانه بگوییم) در به کارگیری بعضی از قابلیت ها با آن هم مسیر شده، با یک چالش اساسی روبروست. استوری های فیسبوک و اینستاگرام کاملا مشابه اسنپ چت هستند، اما حالا اسنپ چت با فراهم کردن قابلیت جستجوی در این استوری ها شانس این را دارد که کاربران را دوباره به سمت خود بکشاند.

کاربران آمریکایی می توانند از همین حالا این قابلیت جدید را در اسنپ چت تجربه کنند، و کشورهای دیگر هم به زودی آن را دریافت خواهند کرد. در هر صورت باید ببینیم که چقدر طول می کشد تا فیسبوک این قابلیت را هم از اسنپ چت کپی برداری کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (2 مورد)
  • Alireza Ahmadi
    Alireza Ahmadi | ۲۰ فروردین ۱۳۹۶

    چه عجب یه چیزی فیس بوک تقلید نکرد.? :facebook:

  • امیرحسین زنگنه
    امیرحسین زنگنه | ۱۳ فروردین ۱۳۹۶

    ایران مسخره مسدود کرده اسنپو. خاک

مطالب پیشنهادی