سامسونگ وجود یک گلکسی اس 8 قدرتمندتر را تایید کرد

سامسونگ وجود یک گلکسی اس 8 قدرتمندتر را تایید کرد

تا دو هفته دیگر، گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس عرضه می شوند و بازار شاهد حضور زیباترین تلفن های همراه عصر خود خواهد بود. چه در درون و چه بیرون، خانواده گلکسی اس ۸ فوق العاده ظاهر شده اند.

هر دو موبایل همراه با پردازنده جدید کوالکام با نام اسنپدراگون عرضه می شوند و در برخی از بازارهای نیز سامسونگ، آن را با اگزینوس ۸۸۹۵ ارائه خواهد کرد. در زمینه قدرت و بهره وری، این چیپ های ۱۰ نانومتری، حرف اول را در بازار می زنند.

اما احتمالا می دانید که این پردازنده ها با ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی ارائه می شوند. برای آمریکا شاید ولی امروز سامسونگ با تبلیغ جدید خود، گلکسی اس ۸ با رم ۶ گیگابایت و حافظه فلش UFS 2.1 با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت را تایید کرده.

کاربران آمریکایی و احتمالا بسیاری از کاربران در سراسر جهان احتمالا به این ورژن قدرتمندتر دسترسی نخواهند داشت و اگر واقعا می خواهید قوی ترین موبایل بازار را داشته باشید، باید به سختی آن را پیدا کنید.

گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس از حافظه میکرو اس دی تا حداکثر ۲۵۶ گیگابایت بهره می برند و از این جهت نگرانی وجود ندارد. ۴ گیگابایت حافظه رم نیز واقعا کافی به نظر می رسد.

ویجیاتو

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato