ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

سفری دور و دراز به چین برای سر هم کردن آیفون؛ با اسکاتی آلن آشنا شوید

رسم معمول منتقدان حوزه تکنولوژی معمولا بر این است که موبایل هایشان را از هم باز می کنند تا قطعات داخلی به کار رفته در ساخت آنها را از نزدیک ببینند و کمتر پیش می ...

رسم معمول منتقدان حوزه تکنولوژی معمولا بر این است که موبایل هایشان را از هم باز می کنند تا قطعات داخلی به کار رفته در ساخت آنها را از نزدیک ببینند و کمتر پیش می آید که افراد راسا اقدام به سر هم کردن قطعات متعدد و ساخت نسخه اختصاصی از یک موبایل برای خود کنند.

اما به تازگی چنین اتفاقی رخ داده و فردی به نام اسکاتی آلن از آمریکا عازم چین شده و وجب به وجب خاک شنژن را زیر پا گذاشته تا قطعات مورد نیاز برای سر هم کردن آیفون اختصاصی خود را پیدا کند.

اسکاتی که در این مسیر یک دوربین کوچک را هم با خود به همراه برده تا این ماجراجویی تکنولوژیکی را ثبت کند، ویدیویی 24 دقیقه ای را تهیه کرده تا کلیه موانع موجود برای ساخت آیفون 6 اس اختصاصی اش را با مخاطبان خود در میان بگذارد.

او در این باره گفته است که به شدت تحت تاثیر قطعات ساخته شده در شنژن چین قرار گرفته و وقتی از او سوال شده که آیا با استفاده از این قطعات می تواند یک موبایل عملیاتی را بسازد یا خیر، تصمیم گرفته که دست به کار شود و برای تهیه اقلام مورد نیازش عازم چین شود.

او برای خرید قطعات و ابزارهای مورد نیاز مونتاژ مبلغی در حدود هزار دلار را صرف کرده اما خودش می گوید که با 300 دلار می شود آیفون 6 اس را سر هم کرد. برای دیدن شرح ماجراجویی های او می توانید روی این لینک کلیک نمایید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • Shahab Hosseini
    Shahab Hosseini | ۲۸ فروردین ۱۳۹۶

    حتما نگاه کنید بینظیره این فیلم

مطالب پیشنهادی