ثبت نام و جانمایی الکامپ یکم خرداد آغاز می‌ شود

ثبت نام و جانمایی الکامپ یکم خرداد آغاز می‌ شود

قبلا در خبرها خواندید که نمایشگاه الکامپ از این پس در فصل تابستان برگزار می شود. حال سازمان نظام صنفی رایانه ای به ارائه جزئیات بیشتر در این رابطه پرداخته است که در ادامه از شما دعوت می کنیم این بیانیه را از نظر بگذرانید.

مرحله ثبت نام نهایی و جانمایی بیست و سومین نمایشگاه الکامپ از یکم خردادماه آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، پیش ثبت نام نمایشگاه الکامپ از دهم اردیبهشت‌ ماه شروع‌ شده و تاکنون در مرحله پیش ثبت نام، ۵۸۸ شرکت برای حضور در بیست و سومین نمایشگاه الکامپ تقاضای بیش از ۵۷ هزار متر مربع را به ثبت رساندند.

نمایشگاه الکامپ امسال با تفاوت‌های عمده نسبت به دوره‌ های گذشته برگزار خواهد شد. علاوه بر تغییر زمان برگزاری الکامپ به فصل تابستان که امکان غرفه سازی و بهره‌ مندی از فضای باز را برای متقاضیان فراهم می‌ سازد؛ تعطیلات تابستانی و کاهش ترافیک نیز شرایط مساعدی را بازدید نمایشگاه ایجاد می‌ کند.

همین‌ طور با اختصاص تمام فضای نمایشگاهی به الکامپ، محدودیت‌ های سال‌ های گذشته نیز رفع شده و شرکت‌ها قادر خواهند بود، در متراژ درخواستی خود به نمایشگاه بیایند و تمام ظرفیت خود را در معرض نمایش بگذارند.

بیست و سومین نمایشگاه الکامپ، ۳۰ تیرماه تا دوم مردادماه

متقاضیان و شرکت‌های علاقه‌مند به حضور در این دوره از نمایشگاه الکامپ می‌ توانند نسبت به تکمیل مرحله پیش ثبت نام از طریق سایت http://iran-elecomp.comا قدام کنند. پس از آن مرحله ثبت نام و جانمایی از یکم خردادماه آغاز خواهد شد.

طبق روال دو سال گذشته اولویت ثبت نام نهایی و جانمایی با شرکت‌ هایی است که زودتر از دیگر متقاضیان اقدام به پیش ثبت نام کنند.

بیست و سومین نمایشگاه الکامپ، ۳۰ تیرماه تا دوم مردادماه توسط سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در محل دایمی نمایشگاه‌ های بین‌ المللی تهران برگزار خواهد شد.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato