ناگت مرغ به بهانه ای برای رکورد شکنی تعداد ریتوییت در توییتر تبدیل شد

ناگت مرغ به بهانه ای برای رکورد شکنی تعداد ریتوییت در توییتر تبدیل شد

زمانی که سلفی معروف الن در رویداد اسکار سال ۲۰۱۴ توانست به رکورد بیشترین ریتوییت ثبت شده دست پیدا کند، این سؤال مطرح شد که دیگر چه مسئله ای وجود دارد که می تواند بازخوردی بالاتر از این کسب کند؟ این سؤال تاکنون یک پاسخ داشته است و آن هم ناگت مرغ است!

همانطور که پیش از این در دیجیاتو خواندید نوجوانی با نام کارتر ویلکرسون که عاشق ناگت های مرغ Wendy است از مدیریت این رستوران زنجیره در توییتر سؤالی در مورد تعداد ریتوییت های لازم برای اشتراک یک ساله رایگان ناگت هایش پرسید که مدیریت در پاسخ رقم ۱۸ میلیون را عنوان کرد.

از آن زمان بسیاری از کمپانی های مطرح همچون اپل، گوگل و مایکروسافت و ستارگانی نظیر آرون پال سریال بریکینگ بد به کمک ویلکرسون جوان آمدند تا با ریتوییت کردن به او برای رسیدن به هدفش کمک کنند. حالا خبر می رسد که توییت این نوجوان به رقم ۳.۵ میلیون ریتوییت رسیده و موفق شده رکورد بیشترین ریتوییت در تاریخ را به نام خود ثبت کند.

رکورد پیشین تعداد ریتوییت با رقم ۳.۴ میلیون متعلق به عکس سلفی Ellen در مراسم اسکار بود که تاکنون با رقم ۳.۵ میلیون برای ناگت مرغ شکسته شده است

گفتنی است با وجود آنکه تا رسیدن به تعداد ۱۸ میلیون ریتوییت هنوز راه طویلی در پیش است اما اخیراً مدیریت رستوران های زنجیره ای Wendy عنوان کرده که رکورد شکنی ویلکرسون برای دریافت یک سال ناگت رایگان کافی بوده است. همچنین آنها رقم ۱۰۰ هزار دلار را هم برای کمک به سازمان DTFA اختصاص داده اند که در حوزه سرپرستی کودکان فعالیت می کند.

ناگفته نماند چندی پیش هم شخصی با نام توحید ارسطو  هم توانست با رساندن ریتوییت هایش به رقم هزار، ۵۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان و یک دستگاه مودم را از شرکت مبین نت دریافت کند.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato