رندر جدید منتسب به نوت 8 و حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر

رندر جدید منتسب به نوت 8 و حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر

یکی از کاربران توییتر با نام کاربری PoyocoTech@ به تازگی توییتی حاوی یک رندر را منتشر کرده و مدعی شده که مربوط به گلکسی نوت ۸ سامسونگ است.

همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید، فبلت آتی سامسونگ نیز درست مانند گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس طراحی Infinity Display را به ارث برده است.

رندر منتشر شده همچنین حکایت از آن دارد که سامسونگ مساله کارگذاری اسکنر اثرانگشت در زیر نمایشگر دستگاه را حل کرده و به راهکار مناسبی برای آن دست پیدا کرده.

البته نتیجه گیری با استناد به این مساله صورت می گیرد که در تصویر خبری از اسکنر اثرانگشت در بخش جلویی یا پشتی بدنه نوت ۸ نیست و دست کم رندر منتشر شده از آن که چنین چیزی را نشان می دهد.

در بخش پشتی بدنه اما دوربین دوگانه این فبلت دیده می شود که آرایشی عمودی دارد. اکانت Poyoco تاکنون چندین توییت را منتشر کرده و در آن مدعی شده که نوت ۸ همراه با اسپیکرهای استریو تیون شده توسط شرکت AKG به بازار عرضه می شود و همزمان دکمه بیکسبی هم می تواند بهبودهایی را در صدای ایجاد شده با این اسپیکرها اعمال نماید.

گفته شده که اس پن (همان قلم دوست داشتنی خانواده نوت) حالا امکان ویبره دارد و با استفاده از اپلیکیشن Find My Mobile می توان آن را پیدا کرد.

یک جک ۳.۵ میلیمتری صدا نیز در بخش زیرین بدنه این موبایل به چشم می خورد. اضافه نماییم برپایه مطالبی که روی یکی از اکانت های weibo منتشر شده، نسبت نمایشگر به بدنه در گلکسی نوت ۸ از پرچمداران کنونی سامسونگ نیز بیشتر است که این امر هم به واسطه وجود حاشیه های باریک تر و زاویه های وایدتر در کنج های بالایی دستگاه حاصل شده است.

در انتها باید اشاره کنیم که این رندرها را یکی از کاربران توییتر منتشر کرده و سامسونگ یا کارکنانش آنها را تایید نکرده اند. این کهکشانی قرار است در جریان نمایشگاه IFA که در تاریخ دهم شهریورماه در برلین آغاز به کار می کند، معرفی گردد.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato