اولین تصاویر و اطلاعات از فورد موستانگ شلبی GT500 جدید

اولین تصاویر و اطلاعات از فورد موستانگ شلبی GT500 جدید

بر خلاف چیزی که به نظر می رسد، این پروتوتایپ دیگری از شلبی GT350 نیست. خودرویی که در این تصاویر می بینید نمونه آزمایشی شلبی GT500 بوده و صحت این موضوع توسط کمپانی فورد هم تایید شده است.

این بار حتی با وجود استتار و پوشش، جزئیات بیشتری از دماغه خودرو دیده می شود؛ ورودی های هوای بزرگتر و جلو پنجره تهاجمی که کاملاً در تناسب با این نسخه از موستانگ هستند.

چرخ ها به شکل قابل ملاحظه ای خشن تر طراحی شده اند و در قسمت عقب، دیفیوزر جدیدی بکار گرفته شده که با توجه افزایش قدرت، کنترل خودرو را بهبود خواهد داد.موستانگ GT500 جدید از پلتفرم مشترکی با خودروی GT350 بهره خواهد برد. موتور ۵.۲ لیتری V8 از GT350 به این خودرو انتقال خواهد یافت، با این تفاوت که این بار به واسطه بهره گیری از سوپرشارژر قدرتش به ۷۰۰ اسب بخار خواهد رسید؛ ممکن است این رقم به بالای ۷۰۷ اسب بخار هم برسد.

گیربکس دوئال کلاچ به صورت استاندارد روی خودرو قرار داده خواهد شد و گیربکس دستی هم طبق روال قابل گزینش خواهد بود. چرخ های ۲۰ اینچی قابل مشاهده در تصاویر همراه مدل تولیدی عرضه می شوند، اما تغییرات جزئی دیگری که خودرو و ظاهر آن را آیرودینامیک تر خواهند کرد، روی محصول نهایی اعمال خواهند شد.

انتظار می رود شلبی GT500 در مقطعی از سال بعد، و به طور احتمالی در نمایشگاه دیترویت رونمایی شود و در اواخر سال ۲۰۱۸ به عنوان مدل ۲۰۱۹ به فروش برسد. تاکنون سخنی از قیمت احتمالی خودرو به میان نیامده، اما می توان روی بازه ۶۵۰۰۰$ تا ۷۵۰۰۰$ حساب باز کرد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato