سامسونگ: گلکسی اس 8 و نسخه پلاس بهترین همراه شما در تابستان هستند

روز گذشته سامسونگ بیانیه خبری جدیدی را منتشر کرد و در آن اعلام داشت که گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس «ایده آل ترین همراهان شما برای تجربیات تابستان» هستند.

کمپانی کره ای، اخیرا تحقیقی را با کمک هزار دارنده اسمارت فون های یاد شده انجام داد و دریافته که استفاده از تلفن های هوشمند در جریان ماه های گرم سال در آمریکا افزایشی ۴۲ درصدی دارد.

علاوه بر این سامسونگ با استناد به همین تحقیق اعلام نموده که ۶۱ درصد از داوطلبان مشارکت کننده «نگران هستند که موبایل شان چطور در برابر آب، گرد و غبار و دیگر عوامل» از خود مقاومت نشان می دهد.

از آنجایی که دو پرچمدار اخیر این شرکت در برابر گرد و غبار و آب مقاومت هستند، سامسونگ مدعی شده که این دستگاه ها «برای مقاومت در برابر عناصر فریبنده محیط های باز» طراحی شده اند.

این غول تکنولوژی البته برای اثبات مدعای خود صرفا به گفتن این دو ویژگی اکتفا نکرده و به دیگر قابلیت های آنها از جمله دوربین های بسیار پیشرفته، نمایشگر های دو لبه خمیده Infinity، حافظه قابل ارتقاء و همچنین عمر باتری یک روزه اشاره داشته است.

سامسونگ برای نمایش امکانات سری گلکسی اس ۸ و همچنین قابلیت های تابستانه آنها، اقدام به افتتاح استودیوهای موقتی موسوم به «گلکسی» در برخی مناطق آمریکا کرده است که «دسترسی به تجربیات محصول، فعالیت های تعاملی و رویدادهای تابستانی» را برای کاربران میسر می کنند.

این شرکت همچنین با برپایی کنسرت های موسیقی، کارگاه های عکاسی، تورهای تماشای غروب و مواردی مانند این در آمریکا، کمپین جدیدی تحت عنوان Made for Summer (یا ساخته شده برای تابستان) را آغاز کرده است. در جریان این رویدادها، از هواداران پرچمداران جدید سامسونگ دعوت می شود تا به ثبت و اشتراک گذاری تجربیات تابستانی خود بپردازند.

ویجیاتو

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟