مایکروسافت ابزار نقاشی و انتخاب هوشمند Paint 3D را به روز رسانی کرد

مایکروسافت ابزار نقاشی و انتخاب هوشمند Paint 3D را به روز رسانی کرد

همانطور که احتمالا به خاطر دارید، اپلیکیشن Paint 3D اکتبر سال گذشته میلادی و همزمان با ارائه آپدیت Creators به ویندوز ۱۰ اضافه شد. مایکروسافت با ارائه این محصول نرم افزاری می خواهد که مدل سازی سه بعدی را درست به اندازه نقاشی دو بعدی آسان کرده تا همه مردم قادر به تجربه آن باشند.

این اپلیکیشن رایگان ویندوز ۱۰ به شما اجازه می دهد که تقریبا هر چیزی را به صورت سه بعدی بسازید و سپس آن ها را پرینت کرده و یا با دیگران به اشتراک بگذارید. اپلیکیشن مذکور ساعاتی پیش به روز رسانی جدیدی دریافت کرده که تجربه مدل سازی سه بعدی در آن را بیش از پیش ارتقاء می بخشد.

در نسخه جدید Paint 3D ابزار Magic Select نسبت به نسخه های قبلی ارتقاء یافته و حالا می تواند پس زمینه تصاویر را به سرعت برایتان حذف کند. با انجام این کار می توانید از خروجی به عنوان استیکر استفاده کرده یا این که با لایه باقی مانده یک مدل سه بعدی بسازید.

اما ابزار دیگری که در Paint 3D دستخوش تغییر شده، ابزاری آشناست که سال های زیادی از آن در Paint ویندوزهای قدیمی استفاده می کردیم. در نسخه جدید اپلیکیشن می توانید به کمک دو ابزار خطوط صاف و منحنی، اشکال هندسی خلق کنید.

به لطف این دو ابزار حالا می توانید اشیایی سه بعدی با لبه ها و زاویه های نرم بسازید که مطمئنا در کیفیت خروجی های شما تأثیر بسزایی خواهند داشت. اما به جز مواردی که گفتیم، Paint 3D حالا از جدیدترین استاندارد باز اشتراک گذاری فایل های سه بعدی به نام GLB هم پشتیبانی به عمل می آورد.

به لطف GLB فایل های سه بعدی سنگین نه تنها فشرده سازی می شوند، بلکه با ذخیره در این فرمت با سایر نرم افزارهای سه بعدی دیگر نیز سازگاری خواهند داشت.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato