ایده ای متفاوت؛ وقتی لامبورگینی هوراکان تاکسی می شود

ایده ای متفاوت؛ وقتی لامبورگینی هوراکان تاکسی می شود

دیوانه وار ترین تاکسی که تا به حال دیده اید را به خاطر دارید؟ چه نوع خودرویی بوده؟ یک کادیلاک قدیمی؟ رنج روور ایووک روباز؟ یا فورد کراون ویکتوریا با رینگ های ۲۲ اینچی؟

خب ، این ها در برابر چیزی که قرار است آن را شرح دهیم چیزی نیست. چیزی که قرار است پادشاه تاکسی های دنیا باشد و آن لامبورگینی هوراکان جدید است.

شرکتی در شهر لینکلن بریتانیا مجوز استفاده این ابر تاکسی را گرفته و مشتریان می توانند بنا بر نوع استفاده آن را برای سفر های معمولی و روزانه و یا برای مراسمات عروسی و یا قرار های کاری سفارش دهند.

جان بیشاپ مدیر این شرکت تاکسی رانی گفته ما یک چیز به خصوص و متفاوت می خواستیم و این ایده را یک یا چند سال پیش مطرح کرده ایم و از آن زمان به فکر انجام آن بوده ایم.

ما پیش بینی می کنیم که این تاکسی خاص بیشتر توسط دانش آموزانی که به مراسم فارغ التحصیلی می روند و یا برای افرادی که به کسب و کار های خاص مشغول هستند استفاده خواهد شد.

البته به دلیل دو نفره بودن هوراکان تنها یک نفر ظرفیت جا به جایی این تاکسی است و شروع سرویس دهی آن از شش هفته دیگر آغاز خواهد شد. دلیل این طولانی بودن نیز سیاست قیمت گذاری هر سفر و مسائل پیچیده بیمه گذاران است.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato