پوشش سراسری شبکه 4G و کاربرد سیم کارت به جای دفترچه بیمه؛ وعده های اخیر رایتل

پوشش سراسری شبکه 4G و کاربرد سیم کارت به جای دفترچه بیمه؛ وعده های اخیر رایتل

روز گذشته «مجید صدری» مدیر عامل رایتل، در مراسم افتتاح پروژه های این اپراتور از پوشش سراسری 3G و 4G در سطح کشور، و همچنین امکان ارائه سرویس تامین اجتماعی با استفاده از سیم کارت های رایتل و کد بیمه خبر داد.

 پوشش سراسری 3G و 4G رایتل

آقای صدری با اعلام همکاری رایتل و همراه اول برای گسترش شبکه تحت پوشش اپراتور سوم گفت:

با تفاهم با همراه اول، در 1200 شهر سرویس 3G و 750 شهر سرویس LTE رایتل راه اندازی شده و شعار «از خزر تا خلیج فارس با 3G» رایتل، به «از خزر تا خلیج فارس با LTE» تغییر کرد.

ارائه سرویس تامین اجتماعی از سوی رایتل

مدیر عامل رایتل از طرح های ویژه این اپراتور برای بیمه شدگان تامین اجتماعی نیز خبر داد و گفت بیمه شدگان تامین اجتماعی می توانند با استفاده از کد بیمه و سیم کارت رایتل خود و بدون نیاز به دفترچه، سرویس‌های مورد نیاز را دریافت کنند.

حذف دفترچه بیمه و استفاده از سیم کارت رایتل در 2  استان اجرایی شده و تست ها در مرحله نهایی شدن هستند. صدری در ادامه اعلام کرد بدهی رایتل به وزارت ارتباطات از محل مطالبات سازمان تامین اجتماعی تسویه شده است.

بسته های ترکیبی رایتل

وی همچنین در پاسخ به پیشنهاد رئیس ارتباطات برای ارائه بسته های ترکیبی موبایل گفت:

رایتل اخیراً بسته های جدیدی عرضه کرده که طی آن تعرفه هر دقیقه مکالمه با سیم‌کارت های دائمی به 299 ریال کاهش یافته که کمترین تعرفه بین اپراتورهای کشور است.

همچنین در یکی از این بسته ها، امکان مکالمه نامحدود درون شبکه با 5 هزار تومان فراهم شده که بنابراین، رایتل بسته‌های ترکیبی برای مشترکان خود دارد.

علاوه بر این، در برخی از اپراتورها هزینه مکالمات کمتر از یک دقیقه، به دقیقه رند می شود اما در رایتل هزینه این مکالمات به صورت ثانیه ای محاسبه می گردد.

نظرات ۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato