ویدیوهای تازه اپل، چگونگی استفاده حداکثری از آیپد و آیپد پرو را با iOS 11 نشان می دهد

اپل به تازگی چند ویدیویی تازه با محوریت آیپد، آیپد پرو و iOS 11 منتشر کرده است. در اولین ویدیو می بینیم که کاربر چگونه می تواند از قابلیت های داک iOS 11 استفاده کند. کاربر می تواند با کشیدن اپلیکیشن ها به داخل داک، آن را شخصی سازی کند و همچنین، آخرین اپلیکیشنی که از آن روی آیفون، آیپد یا حتی مک استفاده کرده اید، روی داک نمایش داده می شود.

در ویدیویی دیگر، نشان داده می شود که چقدر راحت می توان مستندات را اسکن، امضا و سپس ارسال کرد. این کار را می توان با آیپد پرو و iOS 11 انجام داد. ترکیب این دو، با قلم اپل در ویدیویی دیگر نشان داده می شود و اینکه چطور می توانید از این سخت افزار جانبی، برای علامت گذاری، امضای مستندات، طراحی روی تصاویر و به اشتراک گذاری نتیجه نهایی از طریق ایمیل و شبکه های اجتماعی استفاده کنید. این کار نه تنها بسیار سرگرم کننده است، بلکه امضای مستندات روی نمایشگر آیپد پرو می تواند در وقت شما صرفه جویی کند.

حتی در یکی از ویدیوها، اپل به شما نشان می دهد که چطور از مولتی تسکینگ روی آیپد و iOS 11 استفاده کند تا به کارهای بیشتری برسید. با آخرین بیلد سیستم عامل iOS، تبلت های اپل به شما در صرفه جویی در زمان کمک بزرگی خواهند کرد. دو ویدیوی دیگر هم به آیپد تعلق دارد و نشان می دهد چطور می توانید از ژست های حرکتی استفاده کنید یا دسترسی آسان تری به فایل ها داشته باشیم.

iOS 11 احتمالاً طی ماه آتی میلادی عرضه می شود؛ یعنی تقریباً همان زمانی که انتظار می رود مدل های 2017 آیفون هم رونمایی شوند.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟