اولین اطلاعات از Veloster N؛ نسخه شیطانی از هاچ بک اسپرت هیوندای

اولین اطلاعات از Veloster N؛ نسخه شیطانی از هاچ بک اسپرت هیوندای

عکس های منتشر شده از جهنم سبز نشان از تست و آزمایش هیوندا از Veloster جدید دارد که بدنه آن پوشیده شده تا از چشم همه پنهان باشد. با این وجود طبق عکس های منتشر شده، این خودرو ظاهری خشن تر و اسپرت تر از نسخه عادی به خود گرفته است.

جلوی خودرو شباهت بسیاری به هاچبک لکسوس دارد، هرچند برای قضاوت دقیق تر در این مورد باید تا انتشار تصاویر مدل هایی منتظر بود.

هیوندای Veloster جدید ظاهری شبیه نسخه های معمولی خود دارد. اما تغییرات ایجاد شده ای که در قسمت جلو که بالا به آن اشاره شد و عقب خودرو که شامل باله قرار داده شده عقب خودرو و اگزوز های بزرگ تر است، ظاهر اسپرتی به این مدل داده است.

هک شدن اسم شرکت بر روی کالیپر های ترمز نشان از مخشصات فنی ارتقاأ یافته ولوستر ان نسبت به مدل معمولی است و باله و اگزوز متفاوت نیز برای تاکید بیشتر بر تفاوت ها به کار گرفته شده اند. علاوه بر آن رول کیج و صندلی های Recaro درون خودرو نیز حسی مسابقه ای را به راننده القا می کنند. 

هنوز اطلاعات رسمی از این خودرو منتشر نشده است اما احتمالا موتور ۲ لیتری ۴ سیلندر تازه توسعه یافته هیوندا یکه بر روی i30 N قرار داده شده است، بر روی Veloster نیز به کار خواهد رفت

انتظار می رود همانند i30 N دو نوع موتور یکی با توان ۲۵۰ اسب بخار و دیگری به قدرت ۲۷۵ اسب بخار معرفی شود و شتاب ۰ تا ۱۰۰ نسخه ضعیف تر برابر با۶.۱ ثانیه برآورد شده است. 

با اینکه پای i30 N به بازار آمریکا نخواهد رسید اما انتظار می رود Veloster N در آمریکا عرضه شود. به طوری که طبق گفته های مدیر بخش فروش آمریکای هیوندای، بازار آمریکا برای سری N بسیار مهم است.

هیوندای هنوز صحبتی در مورد تاریخ عرضه رسمی Veloster N نکرده است اما سری جدید Veloster سال آینده وارد بازار می شود و بعد از آن سری N به خط تولید می پیوندد.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato