نقشه Assassin's Creed: Origins بسیار عظیم به نظر می رسد

نقشه Assassin's Creed: Origins بسیار عظیم به نظر می رسد

نقشه بعضی از بازی ها باعث می شود تا تعدادی از برنامه های مهم خود در زندگی را برای گشت و گذار در آن نقشه کنسل کنید. به نظر می رسد که نقشه قسمت جدید سری اساسینز کرید با پسوند Origins، شما را از کار و زندگی خواهد انداخت!

نقشه زیر مربوط به «ممفیس»، یکی از شهر های بازی است. پیش از این و در تریلرهای منتشر شده از بازی، شاهد گشت و گذار شخصیت اصلی در این شهر بودیم.

در میان آیکون های نقشه، نماد عقاب را مشاهده می کنیم. این علامت مربوط به مکان هایی است که در صورت رصد کردن آن ها، دید بهتری نسبت به نقشه محیط اطراف خواهید داشت.

آیکن دست شکلی که شامل چشم و درخت نخل می شود هم، محل به دست آوردن گنجینه ها را به شما نشان می دهد.

بقیه آیکن ها به خوبی مشخص نیستند اما احتمالاً برای مکان هایی مثل فروشگاه اسلحه یا لباس در نظر گرفته شده اند. همین منطقه به اندازه کافی شلوغ به نظر می رسد، اما جالب است که بدانید این شهر تنها قسمتی از نقشه بازی است.

لازم به ذکر است که حداقل ۴ یا ۵ منطقه از بازی در این تصویر متحرک دیده نمی شوند، پس می توان نتیجه گرفت که دنیای این بازی، محل بسیار بزرگی برای اکتشاف خواهد بود؛ مخصوصا زمانی که منطقه ممفیس که قسمت کوچکی از نقشه است را با سایر مناطق بازی مقایسه می کنیم.

ما می دانیم که نقاطی برای جابجایی سریع در بازی حضور دارند تا از زمان سفرها کاسته شود، اما به طور قطع، Origins یک بازی برای دیدن و اکتشاف است. خوشبختانه، نقشه بازی به ما ثابت می کند که جهان قسمت جدید اساسینز کرید، نسبت به تمامی نسخه های پیشین، گسترده تر است.

برای تجربه قسمت این بازی روی پلتفرم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی باید تا تاریخ ۷ آبان سال جاری منتظر بمانید.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato