ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

اپل سفارش تولیدات آیفون 8 را تا 50 درصد کاهش داده است

یکی از منابع تایوانی در زنجیره تامین کنندگان اپل به تازگی مدعی شده که اپل سفارش های آیفون 8 و آیفون 8 پلاس را تا 50 درصد برای ماه های نوامبر و دسامبر کاهش داده ...

یکی از منابع تایوانی در زنجیره تامین کنندگان اپل به تازگی مدعی شده که اپل سفارش های آیفون 8 و آیفون 8 پلاس را تا 50 درصد برای ماه های نوامبر و دسامبر کاهش داده و در نتیجه این خبر، ارزش سهام اپل تا 1.5 درصد کاهش یافته است. همانطور که در گزارش ها آمده، این نخستین بار در تاریخ موبایل های آیفون است که میزان تولیدات، اینقدر زود به درخواست اپل کاهش می یابد.

در حالی که پیش فروش آیفون X هنوز آغاز نشده، کاهش تقاضا برای آیفون 8 یا خبری خوب و یا خبری بد برای اپل به حساب می آید. اگر منفیانه به ماجرا نگاه شود، مشتریان احتمالاً تفاوت زیادی میان آیفون 7 و آیفون 8 نمی بینند و ترجیح می دهند تا عرضه مدل سال آتی منتظر بمانند. از طرف دیگر، دیدگاه خوش بینانه این خواهد بود که درصد بیشتری از مشتریان حاضر به پرداخت پول برای آیفون X هستند.

اخیراً در گزارش هایی خوانده ایم که آیفون 7، فروش بیشتری نسبت به آیفون 8 دارد. البته در گزارش ها، به نکات متفاوتی اشاره شده است که نتیجه گیری را سخت می کند. درحالی که موسسه KGI می گوید آیفون 8 پلاس فروشی بهتر از انتظارات داشته و افزایش درآمد فاکسکان نیز این مسئله را تایید می کند، اپراتور AT&T می گوید فروش آیفون 8 تا 900 هزار واحد از آیفون 7 سال گذشته کمتر بوده است.

گارتنر اما رویکردی خوش بینانه در پیش گرفته و پیش بینی می کند که فروش آیفون X، به افزایش مبادلات مالی و رشد بازار موبایل های هوشمند منجر می گردد. علاوه بر این حتی اگر تقاضا کاهش نیافته باشد، ماژول دوربین سه بعدی احتمالاً محدودیت دیگری در تولید انبوه آیفون های جدید اپل است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (24 مورد)
  • 007
    007 | ۲۹ مهر ۱۳۹۶

    فقط شیپیلها میخرن

  • علیرضا عابدی
    علیرضا عابدی | ۲۸ مهر ۱۳۹۶

    سری ای و جی میان رده هستن با قیمت میان رده و ازش توقع تغییرات عمده نمی ره ولی این موضوع از گوشی چهار میلیونی انتظار میره

نمایش سایر نظرات و دیدگاه‌ها

مطالب پیشنهادی