مایکروسافت امکان بروزرسانی مستقیم موبایل های ویندوزی را فراهم کرد

کمپانی مایکروسافت دو هفته قبل علی رغم اعلام پایان کار ویندوز موبایل تاکید کرده بود که همچنان پَچ های اصلاحی و آپدیت های امنیتی را برای موبایل های ویندوزی ارائه خواهد کرد. پیش از این کاربران موبایل های مجهز به سیستم عامل ویندوز برای دریافت آخرین نسخه از این پلتفرم چاره ای جز دانلود تمام آپدیت های قبلی نداشتند، اما حالا مایکروسافت ابزاری را در اختیار کاربران قرار داده تا به این شکل موبایل های ویندوزی نفس های آخر خود را با راحتی بیشتری بکشند.

گفتنی است قبلا برنامه «Windows Device Recovery» که ابزار ریکاوری دستگاه های ویندوزی به شمار می رود، به کاربران اجازه نصب مستقیم آخرین نسخه ویندوز را می داد با این حال مایکرسافت کاربرد این ابزار را به گونه ای تغییر داد که تنها امکان بازیابی نسخه اصلی موبایل را فراهم کند. 

حالا شرکت ساکن ردموند ابزار جدیدی به نام «Over the Cable–updater» یا به طور مختصر «OTC updater» را ارائه کرده که به کاربران اسمارت فون های دارای سیستم عامل ویندوز فون 8.1 و ویندوز موبایل 10 در نصب مستقیم آخرین نسخه از این پلتفرم، بدون نیاز به دانلود بروزرسانی های قبلی کمک می کند.

برای استفاده از این برنامه، موبایل شما علاوه بر قابلیت اتصال به کامپیوتر، نباید پین کد داشته باشد. برای دریافت OTC updater می توانید به این لینک مراجعه کنید.

سرور ابری

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟