سامسونگ: گلکسی S8 نسخه مایکروسافت وجود خارجی ندارد

گرچه در میانه های سال ۲۰۱۷  اخباری در خصوص برنامه سامسونگ برای تولید و عرضه گلکسی S8 نسخه مایکروسافت (Microsoft Edition) در منابع مختلف منتشر شد، اما حالا کمپانی کره ای مدعیست که چنین مدلی از پرچمدارش هرگز وجود خارجی نداشته است.

نسخه مایکروسافت گلکسی S8 قرار نبود از لحاظ سخت افزاری یا نرم افزاری تفاوتی با نسخه استاندارد این موبایل هوشمند داشته باشد، اما گفته شده بود این مدل تنها از طریق فروشگاه های اختصاصی شرکت مایکروسافت قابل خریداری خواهد بود و دستکاری های شرکت ردموندی در نرم افزار آن پس از روشن کردن موبایل و اتصال آن به وای فای اعمال می شود.

این دستکاری ها احتمالاً چیزی بیشتر از افزایش اپلیکیشن های اختصاصی مایکروسافت و همگام سازی عمیق تر آنها با دیگر قابلیت های گلکسی S8 نبوده، اما به طور حتم برخی از علاقه مندان به محصولات غول نرم افزاری دنیا را مجاب به خرید نسخه مذکور می کرده است.

در هر صورت سامسونگ حالا با انتشار یک بیانیه رسماً اعلام کرده است که اصولاً برنامه ای برای ارائه چنین محصولی نداشته است.

«گلکسی S8، گلکسی S8 پلاس و گلکسی نوت ۸ از طریق فروشگاه های فیزیکی و مجازی مایکروسافت قابل خریداری هستند و در تمام این ها مجموعه ای ویژه از اپلیکیشن های مایکروسافت برای کاربران عادی و تجاری تعبیه شده تا بهترین تجربه تولید محتوا را ارائه دهند. نسخه مایکروسافت هیچ یک از محصولات سامسونگ وجود خارجی ندارد.»

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟