کاربران به افزایش تعداد کاراکترهای مجاز در توییتر چه واکنشی نشان داده اند؟

همانطور که می دانید توییتر ماه گذشته سقف محدودیت کاراکترهای هر توییت را از ۱۴۰ به ۲۸۰ افزایش داد.

بحث و جدل ها پیرامون افزایش محدودیت کاراکترها تا جایی بالا گرفت که Twitter280 به یکی از هشتگ های محبوب این سایت تبدیل شد.

با این حال اکنون نتایج مطالعات موسسه تحقیقاتی «SocialFlow» نشان می دهد که نگرانی در این مورد چندان به جا نبوده و کاربران از آن استقبال کرده اند.

این موسسه از هشتم تا پانزدهم ماه جاری ۳۰ هزار توییت را بررسی کرده و دریافته است که توییت های بالای ۱۴۰ کاراکتر به صورت میانگین ۲۶.۵۲ بار بازتوییت شده اند در حالی که موارد کوتاه تر ۱۳.۷۱ بار به این مهم دست پیدا کرده اند.

علاوه بر این کاربران توییت های بلندتر از ۱۴۰ کاراکتر را به صورت میانگین ۵۰.۲۸ بار و موارد کوتاه تر را ۲۹.۹۶ بار لایک کرده اند. مسئولان توییتر تاکید کرده اند که داده های آنها نشان می دهد توییت های طولانی تر از شناس بیشتری برای بازتوییت شدن برخودار هستند، علاوه بر این افرادی که این توییت ها را ارسال می کنند مدت بیشتری را در سایت سپری کرده و فالوورهای بیشتری دارند.

توییتر پیش از برداشتن سقف محدودیت در ماه گذشته، آن را به صورتی آزمایشی به اجرا گذاشته بود و حالا به نظر می رسد که بخش عمده ای از ۳۳۰ میلیون کاربر این سایت از جمله دونالد ترامپ از آن استقبال کرده اند.

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟