پیام رسان LINE با ویژگی پاک کردن پیغام ها به‌روزرسانی شد

پیام رسان LINE با ویژگی پاک کردن پیغام ها به‌روزرسانی شد

شاید پیام رسان LINE دیگر محبوبیت گذشته اش را میان کاربران ایرانی نداشته باشد، اما نمی توان کتمان کرد که این اپلیکیشن ژاپنی هنوز هم یکی از بهترین تجربه های پیام رسانی را به کاربران تلفن هوشمند ارائه می کند.

لاین طی ماه های گذشته به‌روزرسانی های مهمی دریافت کرده و در هر کدام نیز قابلیت های مفیدی را برای کاربران به ارمغان آورده است که از جمله برجسته ترین آن ها می توان به رمزنگاری کامل محتوای اپ و پشتیبانی از تصاویر ۳۶۰ درجه اشاره کرد.

اما امروز قابلیتی به لاین اضافه شده که شاید کاربران مدت ها منتظرش بودند: ویژگی Unsend یا پاک کردن کامل پیام های ارسالی. به لطف این قابلیت، اگر پیامی را به اشتباه برای شخصی فرستاده باشید می توانید طی ۲۴ ساعت پس از ارسال اثر آن را از مکالمات تان به طور کامل محو کنید.

خوشبختانه تفاوتی نمی کند که پیام تان متنی باشد یا عکس و استیکر، تا مهلت ۲۴ ساعته به اتمام نرسیده و طرف مکالمه تان پیام را ندیده برای پاک کردن پیام فرصت خواهید داشت.

برای این کار کافیست انگشت تان را کمی روی پیام ارسالی نگه داشته و گزینه Unsend را بزنید. در انتها بد نیست بدانید که به این خصوصیت نه تنها در اپلیکیشن موبایل، بلکه در اپ دسکتاپ لاین هم می توانید دسترسی داشته باشید.

LINE
  • LINE
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: LINE Corporation
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۲۵۲ / ۶۵.۶ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


گوگل‌پلی

ویجیاتو

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato