تصویر قاب جلویی منتسب به گلکسی اس 9 به همراه اطلاعات ظرفیت باتری منتشر شد

چندی پیش تصاویر رندرهای کارخانه ای گلکسی اس ۹ منتشر شد که این موبایل را از تمام زوایا نشان می داد. به تازگی تصویری منتسب به قاب جلویی دو تلفن هوشمند گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس منتشر شده که نشان می دهد نسبت به گلکسی اس ۸ شاهد تغییرات بسیار کمی در بخش جلویی پرچمداران آتی خواهیم بود.

همان گونه که در تصویر مشخص است تفاوت بین گلکسی اس ۹ و نسخه پلاس بسیار ناچیز است. همچنین در دو پرچمدار آتی سامسونگ نیز به مانند پرچمدار فعلی این کمپانی شاهد حاشیه پایین نمایشگر (هر چند اندک) خواهیم بود.

بر اساس گزارشات گلکسی اس ۹ ظرفیت باتری ۳۲۰۰ میلی آمپر ساعتی دارد

همچنین به تازگی یک منبع چینی فاش کرده که گلکسی اس ۹ از باتری ۳۲۰۰ میلی آمپر ساعتی بهره خواهد برد. به این ترتیب این مدل نسبت به گلکسی اس ۸ افزایش ظرفیت ۲۰۰ میلی آمپر ساعتی را تجربه خواهد کرد. هنوز مشخص نشده که گلکسی اس ۹ پلاس از باتری قوی تر بهره خواهد برد یا خیر، البته ادعا شده که این مدل به همراه شارژر ۱۲ وات عرضه می شود. همچنین بر اساس گزارشات گلکسی اس ۹ پلاس از نسخه سوم فناوری شارژ سریع کوالکام (Quick Charge 3.0) بهره خواهد برد.

انتظار می رود تولید انبوه دو پرچمدار آتی سامسونگ از ماه ژانویه سال ۲۰۱۸ (دی تا بهمن ماه سال جاری) آغاز شود. همچنین به نظر می رسد سامسونگ قصد دارد در دی ماه از این دو تلفن هوشمند رونمایی کند.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟