موبایل جدیدی از سونی با اسنپدراگون 845 در گیک بنچ رویت شد

موبایل جدیدی از سونی با اسنپدراگون 845 در گیک بنچ رویت شد

به تازگی تصویری از بنچ مارک منتسب به یک موبایل سونی با شماره مدل «H8266» از پایگاه داده گیک بنچ منتشر شده که به نظر می رسد متعلق به یکی از پرچمداران آتی این شرکت باشد.

پیش از این بنچ مارکی منتسب به گلکسی اس ۹ نیز خبر از نتایج گیک بنچ تقریباً مشابه می داد

در بنچ مارک اخیر موبایل سونی به چیپست اسنپدراگون ۸۴۵ اشاره شده که بدین ترتیب به نظر می رسد با یک تلفن هوشمند پرچمدار از این شرکت ژاپنی طرف هستیم. در آزمایش منتشر شده برای تست های تک هسته ای و چند هسته ای، به ترتیب امتیازهای ۲۳۹۳ و ۸۳۰۰ کسب شده. پیش از این موبایلی منتسب به گلکسی اس ۹ با چیپست اسنپدراگون ۸۴۵ نیز امتیازات تقریباً مشابه ۲۴۲۲ و ۸۳۵۱ را کسب کرده بود.

موبایل سونی همچنین دارای ۴ گیگابایت رم بوده و اندروید ۸.۰ برای آن در نظر گرفته شده است.

گیک بنچ موبایل H8266 سونی

پیش از این اطلاعات تلفن هوشمندی منسوب به یک پرچمدار سونی با شماره مدل «H8216» نیز منتشر شده بود که به نظر می رسید مربوط به نسل بعدی اکسپریا XZ1 (احتمالاً با نام اکسپریا XZ2) باشد. H8216 در بسیاری از مشخصات شبیه به H8266 است. با این تفاوت که از اندروید ۸.۱ بهره می بُرد.

با توجه به اینکه سونی معمولاً در نام گذاری شماره مدل موبایل های خود روند خاصی را در پیش می گیرد، به نظر می رسد H8266 اشاره به تلفن هوشمندی داشته باشد که قرار است در سال ۲۰۱۸ ارائه شود (H، هشتمین حرف انگلیسی). یادآوری می کنیم که این کمپانی ژاپنی برای شماره مدل موبایل های سال ۲۰۱۷ خود از حرف «G» استفاده کرده است.

انتظار می رود سونی در کنگره جهانی موبایل سال ۲۰۱۸ (MWC) که در اواخر زمستان ۱۳۹۶ برگزار می شود از محصولات جدید خود رونمایی کند. بر اساس گزارش ها قرار است این شرکت بالاخره متد طراحی همیشگی اش به نام آمنی بالانس را کنار بگذارد و محصولات آتی خود را با زبان طراحی «میرای» به بازار عرضه کند. بدین ترتیب به زودی شاهد موبایل هایی از سری اکسپریا با حاشیه نمایشگر کوچکتر خواهیم بود.

نظرات ۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato