حضور میتسوبیشی در نمایشگاه خودرو اصفهان با تخفیف ویژه شرایط فروش

حضور میتسوبیشی در نمایشگاه خودرو اصفهان با تخفیف ویژه شرایط فروش

شرکت آرین موتور پویا نمایندگی رسمی میتسوبیشی موتورز ژاپن در ایران، در نمایشگاه خودرو اصفهان شرکت خواهد کرد.
خودرو های Mirage, Lancer, ASX و Outlander به مدل سال ٢٠١٨ در غرفه میتسوبیش جهت بازدید عموم قرار گرفته اند.
شرکت آرین موتور جهت رفاه حال مشتریان، شرایط ویژه تخفیف ١ درصدی را برای خریداران در این نمایشگاه در نظر گرفته است.

گفتنی است که در پی اعلام تعرفه های جدید واردات خودرو به کشورمان، بهای خودروهای میتسوبیشی نیز مانند سایر خودروهای وارداتی دچار تغییرات وسیعی شده است.

بر این اساس میتسوبیشی Outlander، شاسی بلند پرطرفدار و باکیفیت این برند ژاپنی، با قیمت قطعی ۲۹۹ میلیون تومان در مدل ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد که در صورت خرید نقدی ۸ میلیون تومان تخفیف ویژه و در خرید اقساطی بصورت ۱۸ ماهه بدون سود به فروش خواهد رسید.

میتسوبیشی اوتلندر قیمت

اوتلندر داراى موتور ۴ سیلندر به حجم ۲۴۰۰ سى سى با قدرت ۱۷۰ اسب بخار و گشتاور ۲۱۹.۶ نیوتن متر است.
همچنین دیگر محصولات این برند یعنی ASX ، Lancer و Mirage به ترتیب با قیمت های ۲۲۹ ، ۱۷۹ و ۹۹ میلیون تومان و بازپرداخت ۱۲ ماهه بدون سود و ۲۴ ماهه با سود ۱۶ درصدی به بازار عرضه می گردد.

میتسوبیشی لنسر قیمت

میتسوبیشى ASX مجهز به پیشرانه ۴ سیلندر به حجم ۲۰۰۰ سى سى است که توانایى تولید ۱۴۷ اسب بخار قدرت و گشتاور ۱۹۷ نیوتون متر تولید مى کند.
‏Lancer نیز داراى موتور ۴ سیلندر به حجم ۱۸۰۰ سى سى است که ۱۴۰ اسب بخار قدرت و ۱۷۹ نیوتون متر گشتاور تولید مى کند.
میتسوبیشى Mirage داراى موتور ۳ سیلندر به حجم ۱۲۰۰ سى سى است که مى تواند ٧٩ اسب بخار قدرت و ١٠٠ نیوتون متر گشتاور تولید مى کند.

با توجه به قیمت های جدید میتسوبیشی میراژ که سابق بر این به عنوان یکی از ارزان قیمت ترین خودروهای وارداتی به کشور مطرح بود، می توان نتیجه گرفت که حالا براساس تعرفه های جدید واردات و با توجه به افزایش نرخ ارز عملا هیچ یک از خودروهای وارداتی به کشور کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان قیمت ندارند و عملا دست قشر وسیعی از جامعه حتی به ارزان ترین خودروهای وارداتی به ایران نیز نمی رسد.

میتسوبیشی میراژ قیمت

نمایشگاه خودرو اصفهان از روز سه شنبه سوم دی ماه ماه الی جمعه ۶ ام در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان، برگزار می گردد.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato