مایکروسافت پیش نمایش بیلد جدید ویندوز 10 را منتشر کرد

مایکروسافت پیش نمایش بیلد جدید ویندوز 10 را منتشر کرد

مایکروسافت پیش نمایش بیلد جدید ویندوز 10 را منتشر کرد

مایکروسافت امروز پیش نمایش بیلد ۱۷۱۰۷ ویندوز ۱۰ را برای اعضای «حلقه سریع» (Fast Ring) منتشر کرد. برخلاف بیلدهای قبلی، ۱۷۱۰۷ تغییرات زیادی را به ویندوز ۱۰ اضافه نمی کند و ردموندی ها بیشتر وقت شان را روی رفع باگ ها گذاشته اند. با این حال، در بیلد جدید ویژگی اضافه شده تا مشکلات مربوط به بروزرسانی ویندوز را کمتر کند.

در بیلد ۱۷۱۰۷ اگر سرویس Windows Update بخواهد اسکن، دانلود یا نصب ها را روی لپ تاپ هایی که به برق وصل هستند انجام دهد، سیستم بیدار می ماند. در واقع برای اینکه شانس دریافت بروزرسانی ها بیشتر شود و مشکلات مربوط به قطع و وصلی آپدیت ها کاهش یابد، سرویس مانع به خواب رفتن سیستم به مدت ۲ ساعت خواهد شد.

بیلد 17107 ویندوز 10

هدف مایکروسافت از تغییرات موجود در بیلد ۱۷۱۰۷ این است تا سیستم ها همیشه آپدیت بمانند. در هر صورت با توجه به اینکه تیم ویندوز تمرکزش را روی رفع باگ ها گذاشته احتمالا بیلدهای مربوط به اعضای حلقه سریع با سرعت بیشتری منتشر خواهند شد.

برای اطلاعات بیشتر، حلقه سریع گروهی از اینسایدرهای ویندوز هستند که بیلدها را با سرعت بیشتری نسبت به بقیه اعضا دریافت می کنند. اما در کنار انتشار بیلد ۱۷۱۰۷، مایکروسافت اعلام کرد که اینسایدرهای ایکس باکس برای دریافت Redstone 4 باید یک هفته دیگر دست نگه دارند.

ویندوز بیلد

Redstone 4 نام رمز آپدیت بعدی ویندوز ۱۰ است که نسخه پیشنمایش حتی پیش از Redstone 3 (نسخه نهایی این بروزرسانی چند ماه پیش با نام Fall Creators انتشار یافت) در دسترس اینسایدرهای ویندوز قرار گرفته بود. این بیلدهایی نیز که مایکروسافت هم اکنون برای پی سی منتشر می کند به همین بروزرسانی مربوط می شود.

با وجود اینکه انتظار می رود تمام تغییرات نسخه پی سی Redstone 4 به ایکس باکس وان هم بیاید ولی هنوز چیزی از سوی مایکروسافت تایید نشده است. آن ها چند وقت پیش اعلام کرده بودند بعضی از مدل های ایکس باکس وان به زودی به رزولوشن ۱۴۴۰p مجهز می شوند و احتمال دارد این ویژگی را در Redstone 4 ببینیم.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل