شرایط فروش میتسوبیشی اوتلندر PHEV رسما اعلام شد

شرکت آرین موتور به عنوان نمایندگی رسمی محصولات میتسوبیشی در ایران رسما شرایط فروش محصول جدید خود یعنی اوتلندر PHEV را اعلام کرد.

قیمت نهایی این SUV معادل ۳۱۷ میلیون تومان اعلام شده است. خرید نقدی خودرو با تخفیف ۹ میلیون تومانی ۳۰۸ میلیون تومان خواهد بود و تحویل آن نیز فوری خواهد بود. همچنین این خودرو با دو تحویل ۶۰ و ۱۲۰ روز کاری نیز به فروش خواهد رسید.

همچنین شرایط فروش اقساطی با تحویل کوتاه مدت نیز در نظر گرفته شده است و با نرخ سود تسهیلات ۱۲ و ۱۸ درصدی ارائه می شود و موعد تحویل آن فروردین ۹۷ خواهد بود.

میتسوبیشی اوتلندر PHEV را باید اولین خودروی Plug-in هیبرید عرضه شده در کشور ما قلمداد کرد که قابلیت شارژ مستقیم باتری ها به وسیله اتصال به شارژر مخصوص را دارد. این شارژر همراه با خودرو عرضه خواهد شد.

در بخش قوای محرکه این خودرو یک موتور ۲ لیتری ۴ سیلندر بنزینی نقش قوای محرکه درون سوز را ایفا می کند و دو موتور الکتریکی در محور جلو و عقب آن قرار گرفته است که توسط پک باتری ۱۲ KWh لیتیوم یونی تغذیه می شود و یک کلاچ نیز وظیفه انتقال قدرت موتور درون سوز را دارد. به گونه ای که در حالت تمام برقی این خودرو می تواند بردی معادل ۵۰ کیلومتر را بدون دخالت موتور بنزینی طی کند.

در هر صورت میتسوبیشی اوتلندر را باید پر فروش ترین خودروی Plug-in-hybrid دانست و این خودرو را در بیش از ۴۸ کشور جهان عرضه می کند. به گونه ای که این خودرو از زمان رونمایی جهانی آن در سال ۲۰۱۳ تا سال ۲۰۱۵ بیش از ۹۰ هزار دستگاه فروخته است. این SUV از محبوبیت بسیار خوبی در اروپا برخوردار است و به دلیل مصرف بسیار پایین سوخت (۱.۷ لیتر در یکصد کیلومتر) مورد استقبال واقع شده است.

بزودی تست درایو اولیه میتسوبیشی اوتلندر PHEV در ایران توسط دیجیاتو منتشر خواهد شد.

بررسی میتسوبیشی اوتلندر PHEV در آستانه ورود به بازار ایران

آزمایش فنی میتسوبیشی اوتلندر هیبریدی ۲۰۱۷

 

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟