احتمال حضور حالت بتل رویال در بتلفیلد 5 وجود دارد

احتمال حضور حالت بتل رویال در بتلفیلد 5 وجود دارد

احتمال حضور حالت بتل رویال در بتلفیلد 5 وجود دارد

طبق اطلاعات منتشر شده از سایت VentureBeat، بتلفیلد ۵ دارای حالت بتل رویال خواهد بود. این بخش شباهت زیادی به ساختار کلی عناوینی همچون فورتنایت و پابجی دارد که از بین صد بازیکن، سرانجام یک نفر یا یک تیمی که جان سالم به در ببرد، پیروز می شود.

ظاهراً دایس در حال حاضر، در حال بررسی امکان حضور بخش بتل رویال در بتلفیلد بعدی است و اگر از نتیجه راضی باشد، احتمال زیاد، تاریخ انتشار بازی عقب خواهد افتاد.

بتلفیلد 5

همچنین این احتمال وجود دارد که الکترونیک آرتز، این بخش را به صورت به روزرسانی رایگان بعد از انتشار بازی در اختیار کاربران قرار داده یا از آن در عنوان دیگری همچون نسخه جدید از سری استاروارز بتل فرانت استفاده کند یا حتی شاهد یک بازی بتل رویال مستقل از این کمپانی باشیم.

برای دسترسی به اطلاعات بیشتر در مورد حضور یا عدم حضور بخش بتل رویال در بتلفیلد ۵ باید تا کنفرانس الکترونیک آرتز در رویداد E3 امسال منتظر بمانیم. طبق برنامه الکترونیک آرتز در E3 امسال، جدیدترین نسخه از سری بتلفیلد طی این رویداد قابل بازی خواهد بود.

البته بتلفیلد ۵ تنها عنوانی نیست که احتمال حضور بخش بتل رویال در آن وجود دارد. روز گذشته شایعاتی مبنی بر حضور این حالت در بلک آپس ۴ نیز مطرح شد. بتلفیلد ۱ سال ۲۰۱۶ برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی عرضه شد. تغییر فضای بازی از جنگ های مدرن به جنگ جهانی اول، مورد استقبال گروه زیادی از هواداران بازی های اکشن قرار گرفت. طبق شایعات، اتفاقات بتلفیلد ۵ در جنگ جهانی دوم رخ خواهد داد.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل