گرانترین برن اوت دنیا با بوگاتی ویرون منصوری [تماشا کنید]

گرانترین برن اوت دنیا با بوگاتی ویرون منصوری [تماشا کنید]

بوگاتی ویرون خودرویی است که برای همه دنیا شناخته شده است و هیچ نیازی به معرفی ندارد. ۱۲۰۰ اسب بخار قدرت این خودرو می تواند، عقربه سرعت سنج آن را تا ۴۰۸ کیلومتر در ساعت بالا ببرد و راننده را در زمره سریعترین انسان های در قید حیات قرار دهد.

در حالی که بیشتر بوگاتی ها در گاراژ گرانترین کلکسیونر ها با کارکرد احتمالی چند صد کیلومتر قرار دارند ،حداقل یک نمونه وجود دارد که چندان خوش شانس نبوده و فشار سنگینی را تحمل می کند.

یکی از خریداران بوگاتی ویرون حاضر شده است بوگاتی ویرون تیون شده توسط شرکت منصوری خود را که قیمتی برابر ۲.۳ میلیون دلار دارد را به چالش تایر سوزی (BURNOUT) وارد کند و بدین وسیله نام خود را در کتاب رکورد های گینس جاودانه نماید.

قیمت هر یک حلقه لاستیک بوگاتی ویرون برابر ۱۰۰۰۰ هزار دلار است. بنابراین طبق برآوردی که انجام شد برای هر بار تجربه یک burnout با این خودرو ۱۵۰ هزار دلار برای شما هزینه خواهد داشت.

اعداد و ارقام را نیز اگر کنار بگذاریم ویرون توانست چندین دونات در یک پارکینگ خالی انجام دهد که در نهایت رد لاستیک و دود بسیار زیادی که برجای ماند در واقع دلار هایی بود که سوخته بودند.

در آخرین burnout نیز، تیکه هایی از لاستیک از پیکره آن جدا شد و در نهایت، موتور خودرو به علت گرما از فعالیت باز ایستاد.

پیشنهاد می کنیم ویدیوی بر ناوت زیبای این خودرو را از دست ندهید.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato