رکورد شکنی های God of War همچنان ادامه دارد؛ فروش 5 میلیون نسخه در یک ماه

رکورد شکنی های God of War همچنان ادامه دارد؛ فروش 5 میلیون نسخه در یک ماه

رکورد شکنی های God of War همچنان ادامه دارد؛ فروش 5 میلیون نسخه در یک ماه

قسمت جدید God of War موفقیتی بزرگ از دید منتقدان و طرفداران بوده و نتیجه این رضایت بالا، فروش فوق العاده این عنوان در یک ماه اخیر است. طبق اعلام سونی، این بازی در ۳ روز ابتدایی عرضه خود، بیش از ۳ میلیون نسخه فروش رفته و حال آمار جدیدی از موفقیت های آن در دسترس است.

جان کودرا، مدیر پلی استیشن، روز گذشته در جریان یک کنفرانس خبری اعلام کرد که این بازی در مدت زمان یک ماهه ای که از انتشار آن می گذرد، بیش از ۵ میلیون نسخه فروش رفته است.

۵ میلیون نسخه در ۱ ماه باعث شده تا این بازی سریع ترین فروش را میان عناوین سونی تجربه کند. God of War 3 تا به امروز ۵.۳ میلیون نسخه فروش رفته و موفق ترین بازی سونی در سال گذشته یعنی Horizon Zero Dawn نیز در مدت زمانی نزدیک به یک سال به ۷.۵ میلیون واحد فروش دست یافته است.

God of War

چندی پیش God of War به عنوان پرفروش ترین بازی ماه آپریل معرفی شد. باید منتظر ماند و دید که با وجود عرضه عناوین مهمی در ماه های آینده، این بازی هنوز هم جایگاه خود را به عنوان یکی از پرفروش ترین بازی های سال ۲۰۱۸ حفظ خواهد کرد یا خیر. در ضمن، با توجه به موفقیت های God of War باید در آینده منتظر ۵ عنوانی که کارگردان این بازی، کوری بارلوگ وعده آن ها را داده بود نیز باشیم.

دیجیاتو در بررسی ماجراجویی جدید کریتوس و پسرش، به این بازی نمره کامل داد:

همه چیز در غایی ترین حالت خود قرار دارد و توجه دیوانه کننده به جزییات، مسعود فراستی درون هر منتقدی را از پای در می آورد. اینطور نیست که هیچ اشکالی وجود نداشته باشد، چه بازی دیگری می شناسید که هر از چندگاهی یک مشکل کوچک یا بزرگ در آن ظاهر نشود؟ اما تصویر بزرگ تری که سانتا مونیکا از آینده فرنچایز گاد آو وار ارائه کرده به قدری دوست داشتنی و نویدبخش است که مشکل گاه و بی گاه دوربین یا پیچیدگی منوها هیچ اهمیتی در برابرش ندارند. گاد آو وار جدید نسلی تازه از بازی های ویدیویی را بنیان گذاشته است، از دستش ندهید.

به نظر شما دلایل موفقیت این عنوان چیست؟ آن را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل