محبوب ترین بازی بتل رویال برای نینتندو سوییچ منتشر شد؛ فورتنایت را رایگان دانلود کنید

شرکت نینتندو در کنفرانس خود به صورت رسمی اعلام کرد که بعد از اتمام کنفرانس، بازی فورتنایت به صورت مجانی در دسترس کاربران نینتندو سوییچ خواهد بود.

حالا می توانیدهنگامی که در محل کار و دانشگاه هستید یا هنگامی که روی تخت خوابیدید تجربه نزدیک به کنسول های نسل حاضر از فورتنایت داشته باشید.

بخش بتل رویال بازی به صورت مجانی در دسترس کاربران است اما بخش Save The World بازی برای کنسول سوییچ منتشر نشده. برای آنکه کاربران سوییچ بتوانند با بازیکنان پلتفرم های مختلف فورتنایت را تجربه کنند، آپدیت ها به صورت همزمان برای همه پلتفرم ها منتشر می شود.

هنوز خبری از محتوای انحصاری برای بازی درنظر گرفته نشده؛ اما بعید نیست اسکین های سوپر ماریو یا متروید راه خودشان را به فورتنایت باز کنند.

نکته جالب این است که برای اولین بار می توانید روی کنسول سوییچ از جک ۳.۵ میلیمتری هدست استفاده کرده و با دیگر بازیکنان به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنید؛ موضوعی که طرفداران به شدت خواستار آن بودند.

بازی فورتنایت هفته های شلوغی را پشت سر گذاشته؛ از انتشار سیزن چهارم بازی گرفته تا  محتوای انحصاری از فیلم Avengers: Infinity War یعنی مبارزه با تانوس. در حال حاضر فورتنایت درآمدزایی وحشتناکی برای شرکت سازنده اش دارد و بعید نیست این روند صعودی رکوردها را جابه جا کند.

در حال حاضر می توانید فورتنایت را روی پلتفرم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، پی سی، مک، iOS و حالا سوییچ تجربه کنید. نسخه آندروید بازی در تابستان سال جاری منتشر خواهد شد.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟