20 دقیقه از گیم پلی بازی Assassin's Creed Odyssey منتشر شد [تماشا کنید]

روز گذشته یوبی سافت رسماً اولین تریلر از گیم پلی بازی Assassin's Creed Odyssey را منتشر کرد. بسیاری از کاربران به قوت گرفتن المان های نقش آفرینی در بازی، گرافیک خارق العاده و قابلیت انتخاب بین دو شخصیت متفاوت، ابراز رضایت کردند.

سایت IGN اخیراً ۲۰ دقیقه از گیم پلی این بازی را منتشر کرده که با تماشای آن، می توان از فضای کلی اساسینز کرید بعدی آگاه شد.

اکتشاف محیط از اهمیت زیادی در بازی برخوردار خواهد بود. سیاه چاله ها و مکان های مخفی زیادی در سرتاسر نقشه پراکنده شده اند که با سر زدن به آن ها، شخصیت شما زودتر پیشرفت کرده و به مهارت های جدید می رسد.

هنوز برج هایی با علامت عقاب در بازی وجود دارند که با بالا رفتن از آن ها، اطلاعات بیشتری از منطقه ای که برج در آن قرار دارد، روی نقشه ظاهر می شود. در اساسینز کرید: ادیسه با انجام هر ماموریتی امتیاز تجربه دریافت خواهید کرد که در نهایت منجر لول آپ شدن شما و دسترسی به مهارت های جدید خواهد شد.

در ضمن یوبی سافت اعلام کرده است که انتخاب بین دو شخصیت مختلف، مسیر داستانی بازی را تغییر نمی دهد اما در طول تجربه داستان، ممکن است با تفاوت های کوچکی روبرو شوید.

با توجه به آن که داستان بازی چند قرن پیش از میلاد مسیح می گذرد هنوز مشخص نیست که ارتباط شخصیت های اصلی با قصه فرقه اساسین ها و تمپلارها چیست اما می توان انتظار داشت که این قسمت هم مانند اساسینز کرید: اوریجینز، کمتر به قصه همیشگی قسمت های پیشین این فرنچایز بپردازد.

قرار است بازی Assassin's Creed Odyssey روز ۱۳ مهر برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی منتشر شد.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟