پیام رسان سامسونگ تصاویر کاربران را به طور تصادفی به دیگران ارسال می کند

پیام رسان سامسونگ تصاویر کاربران را به طور تصادفی به دیگران ارسال می کند

برخی از کاربران گوشی های سامسونگ مدعی شده اند اپ پیام رسان رسمی و پیش فرض سامسونگ به طور تصادفی و بدون اطلاع به آنها تصاویر و پیام های زمان بندی شده آنها را برای اشخاصی دیگر ارسال کرده است.

این موضوع توسط کاربران در انجمن ردیت و نیز انجمن سامسونگ گزارش شده. در این بین یکی از کاربران ادعا کرده که اپ پیام رسان سامسونگ در طول شب تمامی تصاویر موجود در گالری را به شخص دیگری ارسال کرده است.

بسیاری از کاربرانی که با این مشکل مواجه شده اند، از مشترکان اپراتور مخابراتی T-Mobile ایالات متحده بوده اند و به نظر می رسد این مشکل به دنبال یکی از آخرین به روز رسانی های نسخه جدیدی از پیام رسان که توسط اپراتور ارائه شده پیش آمده است. اخیراً این اپراتور خبر از پشتیبانی از نسل جدیدی از سیستم ارسال پیام در موبایل های تحت قرارداد خود داده بود.

با این حال اپراتور مخابراتی مذکور اعلام کرده که این مشکل به سامسونگ مرتبط است. در سوی مقابل سامسونگ اعلام کرده که از اوضوع مطلع است و تیمی در این شرکت در حال بررسی موضوع هستند. به نظر می رسد این مشکل گریبان بسیاری از گوشی های این کمپانی از جمله گلگسی اس ۹ را گرفته است.

هنوز مشخص نیست چه زمانی به روز رسانی برای رفع این مشکل ارائه خواهد شد. تا آن زمان شاید بهترین راه حل غیر فعال کردن اپ پیام رسان ویژه سامسونگ و استفاده از اپلیکیشن های جایگزین از جمله اپ پیام رسان گوگل باشد.

راه حل دیگری که وبسایت گیزمودو ارائه داده، محدود کردن دسترسی اپ سامسونگ به فضای ذخیره سازی است. به این منظور باید به بخش تنظیمات اپلیکیشن ها بروید و دسترسی به فضای ذخیره سازی (Storage) را غیر فعال کنید.

 

تماشا کنید: عملکرد ضعیف اچ تی سی U12 Plus در تست مقاومت

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato