مایکروسافت با جدیت بیشتری به فعالیت خود در صنعت بازی ادامه خواهد داد

بخش بازی های ویدیویی مایکروسافت روند مثبتی را طی می کند. این بخش ردموندی ها طی سال جاری به سودی 10 میلیارد دلاری دست پیدا کرد که پیشرفت قابل قبولی نسبت به 9 میلیارد دلار سال گذشته محسوب می شود.

این موضوع عجیب نیست که مایکروسافت طی سال های آتی به فعالیت خود در صنعت بازی های ویدیویی ادامه دهد اما موضوع اصلی اینجاست که آن ها سرانجام متوجه شده اند که برای دستیابی به سودی بیشتر در ویدیو گیم، نیاز به تغییر رویکرد خود و سرمایه گذاری بیشتر در این صنعت دارند.

از همین جهت، ساتیا نادلا مدیرعامل مایکروسافت در جریان گزارش مالی این کمپانی اعلام کرد که آن ها قصد دارند به فعالیت های خود در صنعت بازی های ویدیویی با سرمایه گذاری بیشتری ادامه دهند: «در صنعت بازی های ویدیویی ما فعالیت خود را با استفاده از روش هایی که بازی هایی ویدیویی تولید می شوند، دنبال می کنیم و از همین جهت توانستیم از درآمد 10 میلیارد دلاری در سال جاری عبور کنیم.»

مایکروسافت

نادلا ادامه می دهد: «ما با جدیت بیشتری به سرمایه گذاری در این حوزه در بخش های مختلفی که در آن فعالیت داریم ادامه می دهیم تا با سطح عمیق تری مخاطبانمان را با محصولات خود سرگرم کنیم.»

مایکروسافت با ارائه کنفرانسی خوب طی E3 2018 نظر بسیاری از علاقه مندان به بازی های ویدیویی را به خوب جلب کرد. آن ها سرمایه گذاری بیشتری را برای تولید بازی های انحصاری بزرگ انجام خواهند داد و از سوی دیگر سرویس هایی همچون Game Pass و ایکس باکس لایو نیز تاثیر زیادی روی جذب مخاطبین بیشتری برای برند ایکس باکس خواهند گذاشت. طی ماه های گذشته هم آن ها کنسول میان نسلی خود یعنی ایکس باکس وان ایکس را روانه بازار کردند.

پیش از هم اعلام شده بود که آن ها قصد ورود به نسل بعدی بازی های ویدیویی را با معرفی ایکس باکس بعدی در سال 2020 را دارند.

malltina

مطالب مرتبط

مایکروسافت بخش سرگرمی‌های تعاملی کمپانی برادران وارنر را خریداری می‌کند؟

طبق شواهد کمپانی AT&T تصمیم گرفته واحد سرگرمی و بازی‌های ویدیویی کمپانی برادران وارنر را بفروشد، و مایکروسافت یکی از اصلی‌ترین مشتریان آن خواهد بود.حدودا یک ماه پیش بود که خبردار شدیم AT&T تصمیم گرفته واحد نه چندان سودآور «سرگرمی‌های تعاملی برادران وارنر» را با حدود قیمت ۲ تا ۴ میلیارد دلار به فروش برساند.... ادامه مطلب

نمرات The Last of Us Part 2 بهترین بازی پلی استیشن 4 منتشر شد

گروه بزرگی از سایت‌های معتبر معتقد هستند که ساخته جدید ناتی‌داگ توانسته ویدیو گیم را چه در روایت داستان و چه تجربه واقع‌گرایانه از گیم‌پلی به سطحی برساند که پیش از این آن را مشاهده نکرده بودیم.در ویجیاتو بخوانید... ادامه مطلب

گفتگو با رضا علوی، مدیر ارشد طراحی در ایکس باکس [تماشا کنید]

در این روزها، انداختن نگاهی به عقب و بازخوانی روزهایی که گفتگوی تمدن‌ها داشت کشور را به شکوفایی حقیقی می‌رساند ضروری به نظر می‌رسد. باورش امروز دشوار است، اما در نبود سایه بی‌ثباتی، پیمودن نردبان‌های ترقی کار دشواری نبود و با تلاش و پشتکاری نه آنقدرها سخت، می‌شد سرنوشتی رویایی رقم زد. و باورش دشوار... ادامه مطلب

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟