چهره زیبای زمستان در تریلر جدید Forza Horizon 4 [تماشا کنید]

چهره زیبای زمستان در تریلر جدید Forza Horizon 4 [تماشا کنید]

مایکروسافت و استودیو Playground اخیراً فصل زمستان از بازی Forza Horizon 4 را با انتشار ویدیو جدیدی نمایش دادند. در تریلر زیر جدا از مشاهده نقشه بازی که تحت تاثیر بارش برف، شکل آن تغییر کرده، محیط های برفی و جاده های یخ زده این عنوان قابل مشاهده هستند.

جدا از گرافیک مثال زدنی بازی که با بارش برف حتی زیباتر از گذشته هم شده است، تاثیرات این شرایط آب و هوایی به خوبی روی روند گیم پلی فورتزا جدید قابل مشاهده هستند. در ضمن فروشگاهی که در بازی وجود خواهد داشت که اقلام آن هر هفته و بر اساس تغییر فصل ها عوض خواهد داشت.

البته این اتفاق برای امتیازات شما نیفتاده و آن ها را برای خرید از دست نخواهید داد. همچنین برای تهیه این اقلام تنها باید از همین امتیازات ذکر شده استفاده کرده و پرداخت های درون برنامه ای جایی در این بخش ندارند.

احتمالاً می دانید که تغییرات آب و هوایی پویا یکی از اصلی ترین ویژگی هایی Forza Horizon 4 خواهند بود. با توجه به توضیح سازنده ها به نظر می رسد که شرایط آب و هوایی و فصلی در طول گیم پلی تغییر کرده و کنترل ماشین ها و شرایط مسابقات را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد.

بازی Forza Horizon 4
نقشه بازی Forza Horizon 4 در زمستان

این قابلیت جدید با توجه به قدرت بالای کنسول میان نسلی ایکس باکس وان ایکس قطعاً هیجان انگیزتر هم خواهد شد و با تماشای تریلرهای منتشر شده از این عنوان می توان گفت که با یکی از بهترین گرافیک های نسل هشتم روبرو خواهیم بود.

فورتزا هورایزن ۴ طی کنفرانس مایکروسافت در E3 2018 معرفی شد و ۱۰ مهر سال جاری باید منتظر انتشار آن برای پلتفرم های ایکس باکس وان و پی سی باشیم. مایکروسافت با نمایش این بازی و دیگر انحصاری های شناخته شده خود، بسیاری از طرفداران برند ایکس باکس را به آینده ایکس باکس وان و حتی کنسول بعدی خودش امیدوار کرده است.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato