گزارش تصویری دیجیاتو از روز آخر الکامپ بیست و چهارم

نمایشگاه الکامپ بیست و چهارم هم بالاخره به ایستگاه آخر رسید و تمام شد. دیجیاتو در این دوره از نمایشگاه برای اولین بار به صورت حضوری صدها خواننده خود را از نزدیک دید و با آنها به گفتگو پرداخت. همچنین پوشش خبری ویژه‌ای توسط تیم دیجیاتو از الکامپ صورت گرفت که آنها را در این لینک می‌توانید مشاهده کنید. در روز آخر نمایشگاه شاهد حضور افرادی چون وزیر ارتباطات و وزیر ارشاد و رییس کمیسیون مخابرات مجلس و دبیر دفاتر پیشخوان دولت و... بودیم و نمایشگاه در این روز بیش از حد شلوغ بود چرا که تمامی علاقه‌مندان به حوزه که تا امروز وقت دیدار نمایشگاه را نداشتند پا به آن گذاشته بودند. الکامپ امسال هم تمام شد و بنا بر آمار غیر رسمی بازدیدکنندگان آن بیشتر از سال‌های گذشته براورد شده است (آمار رسمی الکامپ در روزهای آتی منتشر خواهد شد)

بازدیدکنندگان از هر سن و سالی در نمایشگاه حضور دارند و تقریبا تمامی ساعات بازدید نمایشگاه، شلوغی جمعیت را در بر دارد. استقبال از استارتاپ‌ها و تعاملاتشان با بازدیدکنندگان در نمایشگاه سال ۹۷ به خوبی از آب در آمده و خبرنگاران رسانه‌های مختلف از جمله دیجیاتو هم در قلب این نمایشگاه تکنولوژی اخبار را مخابره می‌کنند. بیایید نمایشگاه الکامپ را از دریچه دوربین دیجیاتو به صورت گزارشی تصویری ببینیم و بفهمیم روز آخر در الکامپ چه خبر بوده است؟ در روز آخر نگاه دقیق‌تری به سالن دولت الکترونیک الکامپ بیست و چهارم خواهیم داشت...

 

گزارش تصویری الکامپ
سالن دولت الکترونیک را سازمان‌ها و وزارتخانه‌های دولتی تشکیل می‌دهند و بازدیدکنندگان آن هم گاهی از قشر دولتی ‌تری هستند.

 

گزارش تصویری الکامپ
در این جلسه از مشکل تامین پوکه کارت ملی صحبت شد تا تفاوت نرخ خدمات دفاتر پیشخوان.

 

گزارش تصویری الکامپ
غرفه‌های سالن دولت الکترونیک بزرگتر هستند و کمتر خلاقیت در طراحی آنها به کار رفته است.

 

گزارش تصویری الکامپ
این سالن دو طبقه بود و در طبقه دوم هم وزارت‌خانه‌هایی چون وزارت بهداشت و آموزش و پرورش و و سازمان فناوری اطلاعات حضور داشتند

 

گزارش تصویری الکامپ
پروژه آموزش آناتومی بدن با استفاده از تکنولوژی VR یکی از جالب توجه ترین بخش‌های غرفه آموزش و پرورش بود.

 

گزارش تصویری الکامپ
غرفه آموزش و پرورش فناوری‌های هیجان انگیزی داشت که باعث شد آرزو کنیم دوباره بچه شویم و با این تکنولوژی دوباره درس‌ها را بخوانیم. واقعیت افزوده در کتب درسی!

 

گزارش تصویری الکامپ
واقعیت مجازی در آموزش های مختلف به کار می‌رفت و آموزش و پرورش همکاری خوبی با شرکت‌های خصوصی در این زمینه داشته است. اینجا درس نجوم برای دبستانی‌ها از طریق یک ویدیوی واقعیت مجازی تدریس می‌شود.

 

گزارش تصویری الکامپ
سازمان گردشگری هم از اپلیکیشن‌هایی چون خرید آنلاین بلیت موزه‌ها در این نمایشگاه رو نمایی کرد هرچند هنوز اپلیکیشن‌هایی همچون برنامه مخصوص موزه ایران باستان با اشکالات عدیده‌ای مواجه است.

 

گزارش تصویری الکامپ
وزارت بهداشت هم در چندین زیر شاخه خود فناوری‌های جدیدی را با خود به همراه آورده بود.

 

گزارش تصویری الکامپ
تست آنلاین مزاج شناسی از جمله موارد جدید عرضه شده در غرفه وزارت بهداشت بود که با استقبال خوب مردم هم روبرو شده بود.

 

گزارش تصویری الکامپ
سر در همین سالن دولت الکترونیک هم دوست عزیزمان با آهنگ خاصی یک پرفورمنس هیجان انگیز را به مخاطبان ارائه می‌داد.

 

گزارش تصویری الکامپ
ایده‌ها در غرفه‌های استارتاپی جوان‌پسندتر و خلاقانه تر بود

 

گزارش تصویری الکامپ
سبحانی فر در این مراسم هم خاطرمان را جمع کرد که اینستاگرام فرار نیست فیلتر شود و هم آب پاکی را ریخت روی دستمان و گفت توییتر رفع فیلتر نمی‌شود. او همچنین به دیجیاتو گفت که باید پیام‌رسان‌های بومی مساله اعتماد سازی را جدی تر بگیرند.

 

گزارش تصویری الکامپ
این تابلوی شروع تضاد جالبی با پایان نمایشگاه برایمان داشت...

 

گزارش تصویری الکامپ
الکامپ بیست و چهارم هم تمام شد و به پایان رسید این دفتر اما حکایت همچنان باقیست. دیجیاتو هنوز هم با شماست و از همراهی با شما مفتخر است.

 

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟