غرش فورد موستانگ در جدیدترین تریلر بازی Forza Horizon 4 [تماشا کنید]

با وجود اینکه نسخه‌های جدید سری بازی‌های Forza به صورت سالیانه عرضه می‌شوند اما جدیدترین قسمت از این سری، یعنی بازی Forza Horizon 4 بسیار چشم نواز و فوق العاده به نظر می‌رسد و از همین الان نیز در لیست خرید بسیاری از علاقه مندان قرار دارد. مایکروسافت و استودیو ترن 10 ساعاتی پیش تریلر جدید و کوتاهی از این بازی را در فضای مجازی منتشر کردند که خودروهای محتوای دانلودی Formula Drift Car را نشان می‌دهد.

با توجه به اطلاعاتی که تاکنون از محتوای دانلودی Formula Drift Car منتشر شده، این محتوا به عنوان پاداش برای پیش خرید کنندگان نسخه‌ی دیجیتالی بازی Forza Horizon 4 در نظر گرفته شده است که شامل 7 خودرو از برندهای مختلف می‌شود:

  • 1998 Formula D BMW 325i
  • 2015 Formula D Ford Mustang
  • 2016 Formula D HSV Maloo
  • 1997 Formula D Nissan 240SX
  • 1995 Formula D Nissan 240SX
  • 1996 Formula D Nissan 240SX S14
  • the 2006 Formula D SRT Viper

در ادامه می توانید این تریلر رو مشاهده کنید:

سرور ابری

با توجه به گفته‌های سازندگان، افرادی که بازی Forza Horizon 4 را پیش خرید کنند، این 7 خودرو مستقیم به گاراژشان در بازی Forza Motorsport 7 نیز اضافه خواهند شد.

یکی از ویژگی‌های جدید بازی Forza Horizon 4 که تاکنون توجهات بسیاری را به خود جلب کرده، سیستم فصل‌های پویای این بازی است. به واسطه‌ی این قابلیت، در بازی شاهد چهار فصل بهار، تابستان، پاییز و زمستان خواهیم بود. تغییر فصل‌ تنها روی محیط‌های بازی تاثیر گذار نخواهد بود و در هر فصل رویدادهایی را شاهد خواهیم بود که تنها مختص به آن دوره زمانی طراحی شده است. تاکنون فصل‌های بهار و زمستان با انتشار دو تریلر معرفی شدند.

در پایان، لازم به ذکر است که بازی Forza Horizon 4 در تاریخ 10 مهر برای دو پلتفرم ایکس باکس وان و پی سی عرضه خواهد شد.

سرور ابری

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟