ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ویجیاتو - بازی

کمک مالی بنیاد ملی بازی ها به بازی سازان ایرانی برای حضور در گیم کانکشن فرانسه

گیم کانکشن فرانسه شرایطی را فراهم کرده تا استودیوهای بازی سازی ایرانی راحت تر بتوانند در این رویداد حضور پیدا کنند. طبق گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی های رایانه ای، شرکت های بازی سازی ...

شایان کرمی
نوشته شده توسط شایان کرمی | ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۶:۱۵

گیم کانکشن فرانسه شرایطی را فراهم کرده تا استودیوهای بازی سازی ایرانی راحت تر بتوانند در این رویداد حضور پیدا کنند.

طبق گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی های رایانه ای، شرکت های بازی سازی ایرانی که قصد حضور در گیم کانکشن امسال را دارند، از تخفیفی 60 درصدی برای حضور در این رویداد برخوردار خواهند شد و برای مثال قیمت غرفه 4 متری به همراه 2 بلیت تجاری این رویداد، برای شرکت کنندگان ایرانی از 3800 یورو به 990 یورو کاهش پیدا کرده است.

این تخفیف ها شامل بلیت تجاری و بلیت معمولی این رویداد معتبر هم می شوند و قیمت هر کدام از آن ها با اعمال تخفیف برای بازی سازان ایرانی 590 و 190 یورو خواهد بود. علاوه بر تمام بازی سازان، سازندگان بازی های برتر گیمیستان که برندگان آن در اختتامیه رویداد TGC 2018 اعلام شدند هم از تخفیفی 85 درصدی برای شرکت در گیم کانکشن امسال بهره می برند.

گیم کانکشن

در ضمن، بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای مبلغ 540 یورو را بابت تامین هزینه غرفه به برندگان گیمستان 2018 اهدا خواهد کرد. شرکت هایی که می خواهند از تخفیف های ذکر شده بهره‌مند شوند می‌توانند تا 27 مرداد درخواست خودشان را به ایمیل contact@ircg.ir ارسال کنند.

یکی از برنامه های اصلی بنیاد ملی بازی های رایانه ای طی سال های اخیر، فراهم کردن شرایط حضور بازی های ایرانی در بازارهای جهانی بوده. مدتی پیش این نهاد رویداد TGC 2018 را با محوریت همین هدف برگزار کرد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی