همه چیز درباره آیفون 13
کمک مالی بنیاد ملی بازی ها به بازی سازان ایرانی برای حضور در گیم کانکشن فرانسه

کمک مالی بنیاد ملی بازی ها به بازی سازان ایرانی برای حضور در گیم کانکشن فرانسه

گیم کانکشن فرانسه شرایطی را فراهم کرده تا استودیوهای بازی سازی ایرانی راحت تر بتوانند در این رویداد حضور پیدا کنند.

طبق گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی های رایانه ای، شرکت های بازی سازی ایرانی که قصد حضور در گیم کانکشن امسال را دارند، از تخفیفی ۶۰ درصدی برای حضور در این رویداد برخوردار خواهند شد و برای مثال قیمت غرفه ۴ متری به همراه ۲ بلیت تجاری این رویداد، برای شرکت کنندگان ایرانی از ۳۸۰۰ یورو به ۹۹۰ یورو کاهش پیدا کرده است.

این تخفیف ها شامل بلیت تجاری و بلیت معمولی این رویداد معتبر هم می شوند و قیمت هر کدام از آن ها با اعمال تخفیف برای بازی سازان ایرانی ۵۹۰ و ۱۹۰ یورو خواهد بود. علاوه بر تمام بازی سازان، سازندگان بازی های برتر گیمیستان که برندگان آن در اختتامیه رویداد TGC 2018 اعلام شدند هم از تخفیفی ۸۵ درصدی برای شرکت در گیم کانکشن امسال بهره می برند.

گیم کانکشن

در ضمن، بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای مبلغ ۵۴۰ یورو را بابت تامین هزینه غرفه به برندگان گیمستان ۲۰۱۸ اهدا خواهد کرد. شرکت هایی که می خواهند از تخفیف های ذکر شده بهره‌مند شوند می‌توانند تا ۲۷ مرداد درخواست خودشان را به ایمیل contact@ircg.ir ارسال کنند.

یکی از برنامه های اصلی بنیاد ملی بازی های رایانه ای طی سال های اخیر، فراهم کردن شرایط حضور بازی های ایرانی در بازارهای جهانی بوده. مدتی پیش این نهاد رویداد TGC 2018 را با محوریت همین هدف برگزار کرد.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato