ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اسکایپ
نرم افزار و اپلیکیشن

اسکایپ قابلیت آرشیو کردن مکالمات را دریافت کرد

مایکروسافت به تازگی نسخه جدیدی از اسکایپ با قابلیتی مهم را برای کاربران اینسایدر منتشر کرده است. در این نسخه می‌توانید مکالمات‌تان با دیگران را آرشیو کرده و همیشه به آن‌ها دسترسی داشته باشید. اسکایپ ...

مایکروسافت به تازگی نسخه جدیدی از اسکایپ با قابلیتی مهم را برای کاربران اینسایدر منتشر کرده است. در این نسخه می‌توانید مکالمات‌تان با دیگران را آرشیو کرده و همیشه به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

اسکایپ جدید برای iOS و اندروید منتشر شده، ولی برای دانلود آن بایستی در برنامه Skype Preview Insider ثبت نام کرده باشید تا بتوانید آخرین بتا را دریافت کنید. تیم اسکایپ سه راه برای آرشیو کردن مکالمات در اختیارتان قرار داده:

  • از طریق فهرست چت‌ها (با کلیک راست یا نگه داشتن انگشت روی هر مکالمه)
  • تنظیمات چت از درون پنجره‌های گفتگو
  • از طریق یک میان‌بر صفحه کلید

با انجام این کار، مکالمه شما تا وقتی که پیام جدیدی در آن ارسال نشده به صورت آرشیو شده باقی خواهد ماند. اشاره به این نکته هم بد نیست که در صورت آرشیو کردن مکالمه‌ای در یک دستگاه، به لطف سیستم همگام‌سازی اسکایپ آن مکالمه در تمام دیوایس‌هایی که استفاده می‌کنید هم به شکل آرشیو شده در می‌آیند.

به گفته مایکروسافت، قابلیت‌های دیگری مثل دیدن تمام مکالمات آرشیو شده در یک محل و خارج کردن خودکار مکالمات از حالت آرشیو جزو خصوصیاتی هستند که به درخواست کاربران در به‌روزرسانی‌های بعدی به این اپلیکیشن اضافه خواهند شد.

برای عضویت در برنامه Skype Preview Insider می‌توانید به این آدرس اینترنتی مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی