همه چیز درباره آیفون 13
اطلاعات ضد و نقیص از قیمت 57 میلیونی پژو 206 تیپ 2

اطلاعات ضد و نقیص از قیمت 57 میلیونی پژو 206 تیپ 2

بسیاری از خودروسازان به دلیل زیان‌دهی اخیر، قادر به پرداخت معوقات خود به قطعه ‌سازان نبوده‌ اند که این امر، مشکلات زیادی را برای صنعت قطعه ‌سازی به وجود آورده است.
در حالی که اخبار ضد و نقیض در خصوص تصویب افزایش رسمی قیمت خودروهای زیر ۴۵ میلیون تومان سابق به گوش می رسد، ایران خودرو بصورت چراغ خاموش در حال افزایش  قیمت محصولات خود است. این در حالی است که هنوز نه شورای رقابت و نه مسئولین وزارت صنعت مجوزی در این خصوص صادر نکرده اند و یا اگر کرده اند بصورت رسمی منتشر نشده است.

قیمت پژو 206 تیپ 2

هنوز ابلاغ رسمی در مورد افزایش قیمت انواع خودروهای داخلی اعمال نشده اما قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ که اخیراً خبر آن مطرح شده به صورت دستوری صادر شده است.
چند روزی است که افزایش غیر رسمی پژو ۲۰۶ تیپ ۲ در بازار مطرح شده اما هنوز شرکت ایران خودرو در این رابطه واکنشی نشان نداده است. براساس اخبار گویا طبق جدیدترین دعوتنامه های صادر شده از جانب ایران خودرو، قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ به صورت رسمی ۵۷ میلیون تومان اعلام شده و باید مشتریان بر مبنای این عدد تکمیل وجه‌ های خود را انجام دهند. این در حالی که پیش از این قیمت این خودرو ۳۶ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان بوده است.
کسب اطلاع از نمایندگی های ایران خودرو نشان می‌ دهد هنوز ابلاغ رسمی در مورد افزایش قیمت انواع خودروهای داخلی اعمال نشده اما دعوتنامه ای که اخیراً خبر آن مطرح شده به صورت دستوری صادر شده است. به نوعی مشتری خواسته با پرداخت هزینه بیشتری خودروی خود را زودتر از موعد تحویل بگیرد.

حال مشخص نیست که ایران خودرو به دلیل عدم مواجه با مواخذه نهاد های مرتبط چنین توضیحاتی را ارائه کرده است یا تصمیم نهایی در رابطه با قیمت جدید پژو ۲۰۶ اتخاذ نشده است اما آنچه واضح است اینکه قیمت ۵۷ میلیونی پژو ۲۰۶ تیپ دو، قرابت زیادی با موضوع قیمت گذاری در حاشیه بازار (پنج درصد قیمت کمتر نسبت به قیمت بازار آزاد) دارد و چنین موضوعی به خودی خود نشان می دهد که مدیران ایران خودرو نیز مانند بسیاری از همکارانشان به پذیرفته شدن این خواسته از سوی مسئولان امر خوش بینند.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato