ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

نرم افزار و اپلیکیشن

به‌روزرسانی جدید توییتر لایو استریم صوتی و تصویری را ممکن می‌کند

اخیرا ویژگی‌های جدیدی به دوربین توییتر اضافه شده که تمرکز این شبکه اجتماعی روی محتوای تصویری را بیشتر می‌کند. حال با کشیدن صفحه به سمت چپ به دوربین توییتر دسترسی پیدا خواهید کرد. شما می‌توانید ...

شایان کرمی
نوشته شده توسط شایان کرمی | ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۱:۲۴

اخیرا ویژگی‌های جدیدی به دوربین توییتر اضافه شده که تمرکز این شبکه اجتماعی روی محتوای تصویری را بیشتر می‌کند.

حال با کشیدن صفحه به سمت چپ به دوربین توییتر دسترسی پیدا خواهید کرد. شما می‌توانید تصاویر یا ویدیوهایی با زمان بیشتر از ۲ دقیقه را با نگه داشتن دایره مرکزی دوربین ضبط کرده و با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید. همچنین گزینه «لایو» به اپلیکیشن توییتر اضافه شده که امکان استریم ویدیو به صورت زنده را برای شما فراهم می‌کند.

این دوربین جدید شامل یک ویرایشگر برای ایجاد تغییرات در عکس‌ها نمی‌شود. البته هنوز برای ایجاد تغییرات کوچک می‌توانید از ویرایشگر سابق توییتر استفاده کنید. کیت کولمن، معاون تولید توییتر اعلام کرده که این شبکه اجتماعی می‌خواهد کاربران را بیشتر از گذشته به گرفتن عکس و به اشتراک گذشتن محتوای تصویری علاقه‌مند سازد.

دوربین توییتر

همچنین برای ارائه سرویس استریم زنده، توییتر از اپ پریسکوپ کمک گرفته که در سال ۲۰۱۵ توسط این کمپانی خریداری شد. در همین راستا، شما می‌توانید لایو استریم خود را چه با محتوای تصویری و چه تنها صوتی انجام دهید.

جالب است بدانید تصاویر گرفته شده با استفاده از دوربین توییتر، به صورت خاصی در این شبکه اجتماعی به نمایش گذاشته خواهند شد؛ هنگامی که شما تصویری را ثبت می‌کنید، یک حاشیه رنگی به پایین عکس اضافه شده و می‌توانید جزییات دیگری مانند توضیحات و موقعیت کنونی خود را به عکس اضافه کنید.

امکان اشتراک گذاشتن محتوای تصویری در توییتر تقریبا از همان زمان ابتدایی معرفی این شبکه اجتماعی در دسترس کاربران قرار داشته است اما باید منتظر ماند و دید که اضافه شدن این ویژگی‌های جدید چه تاثیری را روی شبکه اجتماعی متن محوری مانند توییتر خواهد گذاشت.

توییتر اعلام کرده که در آینده‌ای نزدیک ویژگی‌های بیشتری را به دوربین خود اضافه خواهد کرد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی