تجربه حس سوپرمن با کمک هواپیمای کنترلی و عینک واقعیت مجازی [تماشا کنید]

تجربه حس سوپرمن با کمک هواپیمای کنترلی و عینک واقعیت مجازی [تماشا کنید]

راندن هواپیمایی کنترلی در سرعت بالا کار آسانی نیست و به همین منظور کاربران برای کنترل کردن وسایل نقلیه با سرعت ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت، از عینک های واقعیت مجازی بهره ببرند تا دید اول شخص پیدا کنند و بتوانند بهتر هدایتش کنند. حال یک کاربر موفق شده با استفاده از یک هواپیمای کنترلی ویژه، سرعت را به ۴۲۶ کیلومتر بر ساعت برساند و به لطف عینک واقعیت مجازی، حس سوپرمن را تجربه کند.

این یوتیوبر که نام کاربری Omegoolibird را برای خود انتخاب کرده از بدنه‌ی Vasamodel Fusion استفاده کرده و پروانه‌ی گردان را بجای جلوی هواپیما در عقب آن قرار داده است.

در این هواپیما از یک موتور الکتریکی  Leopard 3674 X2 استفاده شده که می‌تواند سرعت دورانی ۳۵ هزار دور بر دقیقه را فراهم کند. شاید تصور کنید چنین قدرتی به آسانی بدنه‌ی هواپیما را خرد می‌کند اما بدنه‌ مخصوص Vasamodel Fusion برای تحمل چنین سرعت هایی طراحی شده و می‌تواند به حرکت ادامه دهد.

تنها مشکل این وسیله نقلیه، صدای زیاد موتور آن است که حتی در ویدیو نیز به وضوح شنیده می‌شود. با مشاهده این ویدیو شاید تصور کنید که این مدل سریعترین هواپیمای کنترلی جهان به شمار می رود اما برخی کاربران موفق شده اند با مدل‌های آزمایشی به سرعتی معادل ۸۰۰ کیلومتر بر ساعت هم برسند.

با این وجود، استفاده از عینک های واقعیت مجازی و پیدا کردن دید اول شخص از این هواپیما‌، تجربه نابی برای کاربر به ارمغان می آورد و فرد در غالب سوپرمن فرو می‌رود. کاربران با استفاده از این ترکیب می‌توانند پرواز ایمن و بی خطر را تجربه کنند و حس خلبانی بر فراز آسمان را داشته باشند، بدون اینکه لازم باشد چندین ماه کلاس بروند تا بتوانند مجوز خلبانی در آسمان را کسب کنند.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato