استاد دانشگاه آکسفورد: دو رگه های انسان-بیگانه در میان ما زندگی می کنند

یکی از اساتید دانشگاه آکسفورد مدعی شده موجودات فضایی در حال جفت گیری با انسان ها هستند تا با به وجود آوردن نسل برتری از موجودات، زمین را از نابودی بر اثر تغییرات آب و هوایی نجات دهند.

دکتر یانگ هائه چی، در این باره عقیده دارد که دورگه های انسان - بیگانه همین حالا هم در میان ما زندگی می کنند. به نظر او ارتباط قوی بین دزدیده شدن انسان ها توسط موجودات فضایی و تغییرات آب و هوایی کره زمین وجود دارد و آن ها در واقع از این تغییرات مخرب با خبر شده اند.

پیشتر دکتر هائه چی در این باره گفته بود:

فقط دانشمندان و متخصصین الهیات نیستند که نگران ادامه حیات گونه انسان ها هستند بلکه موجودات بیگانه نیز در این نگرانی سهیم اند.آن ها در کنار ما زندگی می کند ولی ما قادر به دیدنشان نیستیم چرا که اگر آن ها دور از ما زندگی کنند نباید در موردمان نگران باشند. ممکن است تمدن انسان در حال نابودی باشد و موجودات فضایی آن را حس کرده باشند. علاوه بر این بیگانه ها به دنبال استعمار زمین نیستند چرا که می توانستند این روند تسخیر زمین را از قرن ها پیش آغاز کنند.

بر اساس گفته یکی از دانشجویان قرار بود دکتر هائه چی در یکی از نشست های درون دانشگاهی در مورد این موضوع بحث و تبادل نظر کند که این برنامه توسط مسئولان مورد پذیرش واقع نشد.

موجودات فضایی

دکتر هائه چی همچنین اظهار کرد که هفته های اخیر به دنبال شواهد بیشتری برای اثبات ادعای دزدیده شدن انسان ها توسط موجودات بیگانه بوده و در این باره می گوید :

مردم از من می پرسند که آیا شواهدی برای اثبات آدم ربایی موجودات فضایی دارم یا نه. پاسخ من عموما ارجاع آن ها به گزارشات متعددی است که از کشورهایی مثل آلمان، آمربکا، انگلستان، فرانسه، ژاپن و ...در این باره به دستم رسیده. اکثر این گزارشات هم شباهت های زیادی با یکدیگر داشته اند.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟