معرفی لپتاپ‌های ایسر نیترو 5 و سوئیفت 3 با پردازنده رایزن AMD

معرفی لپتاپ‌های ایسر نیترو 5 و سوئیفت 3 با پردازنده رایزن AMD

ایسر از مدل های جدید لپتاپ گیمینگ نیترو ۵ در کنار مدل سبک وزن و باریک سوئیفت ۳ رونمایی کرده که از پردازنده های نسل دوم رایزن AMD بهره می برند.

ایسر نیترو ۵ جدید از نمایشگر ۱۵.۶ اینچی بهره می برد و به پردازنده ۴ هسته ای رایزن ۷ مدل ۳۷۵۰H با فرکانس کاری ۲.۳ گیگاهرتز (فرکانس بوست تا ۴ گیگاهرتز) مجهز شده است. علاوه بر این کارت گرافیک رادئون RX 560X آن را همراهی می کند که کارایی تقریباً مشابه با انویدیا GTX 1050 دارد. به این ترتیب می توان گفت که در میان محصولات گیمینگ یک میان رده به حساب می آید.

ایسر نیترو 5

ایسر سوئیفت ۳ جدید نمایشگری ۱۴ اینجی دارد و از پردازنده ۴ هسته ای رایزن ۷ مدل ۳۷۰۰U با فرکانس کاری ۲.۳ گیگاهرتز (فرکانس بوست تا ۴ گیگاهرتز) بهره می برد. مدل پایه سوئیفت ۳ به کارت گرافیک مجتمع مجهز شده اما کاربران امکان انتخاب مدل هایی مجهز به رادئون RX 540X را هم دارند.

لپتاپ های جدید ایسر به جز CPU تفاوت چندانی با مدل های قبلی ندارند اما این موضوع را نمی توان یک نکته منفی به حساب آورد، چرا که بسیاری از خصوصیات مدل قبلی از جمله طراحی را به ارث برده اند. نیترو ۵ از نمایشگر با رزولوشن ۱۰۸۰p بهره می برد و تکنولوژی کول بوست از گرم شدن بیش از حد دستگاه حین بازی ها جلوگیری می کند. علاوه بر این تا حدودی، محصول باریکی به حساب می آید. سوئیفت ۳ هم به نمایشگری با رزولوشن ۱۰۸۰p و با لولای ۱۸۰ درجه مجهز شده،  و ضخامت و وزن آن هم از ۱.۸ سانتی متر و ۱.۴ کیلوگرم است.

ایسر سوئیفت 3

ایسر اطلاعات دیگری از قیمت، زمان عرضه  و جزئیات سخت افزاری مدل های مختلف را منتشر نکرده اما انتظار می رود به زودی شاهد ارائه اطلاعات بیشتری از این محصولات باشیم. احتمالاً ایسر نیترو ۵ جدید مشابه با مدل قبلی قیمت پایه ۶۷۰ دلاری خواهد داشت. مدل سونیفت هم احتمالاً با قیمت پایه ۷۰۰ دلاری روانه بازار می شود.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato