کدام خودروهای جزیره کیش مجاز به استفاده به ورود گذر موقت به داخل کشور نیستند؟

کدام خودروهای جزیره کیش مجاز به استفاده به ورود گذر موقت به داخل کشور نیستند؟

پلاک گذر موقت در ابتدا برای افرادی در نظر گرفته شده بود که قصد داشتند برای مدت زمان کوتاهی با اتومبیل خود به ایران سفر کنند. تعیین مدت تردد آنها در کشور به عوامل مختلفی بستگی داشت و گاهی اوقات تحت شرایط خاصی این مدت تمدید می شد اما بعدا عده ای از هموطنان تصمیم گرفتند که از این رویه به عنوان یک تفریح و تجارت سودآور استفاده کنند.

رئیس پلیس راهور کیش اعلام کرد:

گذر موقت تمامی خودروها بجز برندهای امریکایی از کیش به داخل کشور بلامانع است. همانگونه که قبلا اعلام شده بر اساس اخذ مجوزهای لازم، خروج موقت انواع خودرو و خودروهای بالای ۲۵۰۰ سی سی معمولی از جزیره کیش بجز خودروهای برند امریکا و خودروهای خاص از جمله لامبورگینی و بوگاتی، مازراتی.... و یا خودروهای با رنگ طلایی که ورود آنها به داخل کشور فعلا ممنوع است، سایر خودروها بلامانع اعلام شده و ممانعتی از نظر پلیس کیش در این خصوص وجود ندارد.

گذر موقت

سرگرد ایمانی نسب در ادامه توضیح داد افزود: «مالکان این خودروها می توانند پس از اخذ مجوزهای لازم از گمرک به پلیس راهور جهت دریافت پلاک گذر موقت مراجعه کنند.»

رئیس پلیس راهور کیش در ادامه همچنین افزود: «امتیاز خروج موقت خودرو برای فعالان اقتصادی و خانواده‌های ساکن جزیره کیش که با توجه به موقعیت مکانی تنها مسیر هوایی را می‌توانند به عنوان گزینه اصلی برای سفر در تعطیلات تابستانی و نوروزی به سرزمین اصلی انتخاب کنند بسیار حائز اهمیت است و پلیس جزیره کیش نیز همواره در جهت تسهیل و خدمات رسانی به ساکنین جزیره پیش قدم بوده و در این راستا گام برمی دارد.»

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato