ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

بلومبرگ از به روز رسانی بزرگ ایرپادهای بعدی و افزایش قیمت آنها خبر داد

یکی از موفق ترین محصولات جدید اپل در سال های اخیر ایرپاد است؛ همان ایرفون های بیسیم زیبا که حالا دیگر نسخه های اصل یا کپی آن را در دست بسیاری از افراد می بینیم. ...

Maryam Mousavi
نوشته شده توسط Maryam Mousavi | ۱ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۶:۰۰

یکی از موفق ترین محصولات جدید اپل در سال های اخیر ایرپاد است؛ همان ایرفون های بیسیم زیبا که حالا دیگر نسخه های اصل یا کپی آن را در دست بسیاری از افراد می بینیم.

اکنون به نظر می رسد که اپل اولین به روز رسانی عمده برای ایرپادهایش را تدارک دیده و قصد دارد امکاناتی نظیر مقاومت در برابر آب و حذف نویز را به آنها اضافه کند.

طبق گزارش تازه ای که بلومبرگ منتشر کرده رونمایی از ایرپادهای جدید در سال ۲۰۲۰ اتفاق می افتد و برچسب قیمتی در نظر گرفته شده برای نسل بعدی آنها از مقدار فعلی بیشتر است.

اما ایرفون های محبوب اپل امسال نیز دستخوش تغییراتی شدند.

ایرپاد

نسل دوم ایرپاد که در تصویر بالا مشاهده می کنید قابلیت فعال سازی از طریق سیری (با کمک فرمان Hey, Siri) را دارد و باتری آن عمر بیشتری نسبت به نسل اول دارد. اپل همچنین در نسل دوم ایرپاد قاب جدیدی همراه با قابلیت شارژ بیسیم را معرفی کرد که در ازای مبلغ ۴۰ دلار در اختیار مشتریان آن قرار می گرفت.

با این حال اما طبق برخی گزارشات دیگر بعید به نظر می رسد که اپل رویکرد سابق خود یعنی حفظ ظاهر و قیمت محصول قبلی را در نسل بعدی ایرپاد کنار بگذارد و تصور نمی شود که تغییری در برچسب قیمت ۱۶۰ دلاری این محصول رخ بدهد.

مینگ-چی کو تحلیلگر شرکت بین المللی اوراق بهادار TF که از کارشناسان شناخته شده مسائل مربوط به اپل است پیشتر اطلاعاتی در رابطه با نسل سوم ایرپاد ارائه کرد. به گفته او قیمت ایرپادهای جدید همچنان پایین خواهد ماند اما بعید به نظر می رسد که مقاومت در برابر آب یا قابلیت حذف نویز به آنها اضافه شود. طبق انتظار مینگ چی کو نسل سوم ایرپادهای اپل در سه ماهه نخست ۲۰۲۰ از راه می رسند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی